Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Zakupy przez neta.

Rozmowy na temat sprzętu komputerowego oraz technologii wokół internetu.

Re: Zakupy przez neta.

Postprzez Ruti » 2010-09-30, 12:12

Hej widzę że też jak ja uzależniłaś się od Payback hehe to prawda w wielku punktach możesz zbierać punkty, ja głównie zbieram kupując w Realu i na Allegro, akurat w tej ostatniej kwestii asortyment mają szeroki więc dla każdego coś się ciekawego znajdzie.
A właśnie dobrze ze napisałaś o rejestracji bo ja właśnie nie otrzymywałam newslettera i też nie wiedziałam o wielu promocjach
Ruti

Postprzez Karola25 » 2010-09-30, 18:00

Zgłasza się kolejna allegroholiczka, jak również maniaczka innych miejsc w sieci, gdzie można kupowac taniej różne rzeczy:) Elektronika, perfumy, ciuchy, buty - w sklepach internetowych mozna kupi o wiele taniej. Torebki, biżuteria, akcesoria - jest pełno miejsc, gdzie można kupic, może nie tyle dużo taniej, co takie perełeczki, ze na próżno szukac w tradycyjnych sklepach:)
A jak już rozpoczęłyście temat paybacka, to pochwalę się, że kartę mam, punkty zbieram i już dostałam od nich rewelacyjną torbę podróżną! ha!:)
Karola25

Postprzez robert10 » 2010-10-02, 18:09

Witam

Ja najczęściej używam porównywarek cen i dopiero wtedy kupuję daną rzecz.
Moją ulubioną porównywarką jest www.alejka.pl

Pozdrawiam
robert10
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez Oleńka 99 » 2010-10-13, 20:59

Witajcie

Porównywarki są super często pomagają mi zaoszczędzić "parę złotych" dodatkowo karty zniżkowe jak Douglas czy Payback uczą oszczędności i mądrych zakupów
Oleńka 99

Postprzez Sandra » 2010-10-17, 07:20

Ja rowniez jestem uzalezniona od kart rabatowych , ostatnio jestem szczesliwa posiadaczka karty Payback, moze macie jakies rady dla posiadaczy tej karty ?
Sandra

Postprzez Marta_91 » 2010-10-17, 19:09

Sandra napisał(a):ostatnio jestem szczesliwa posiadaczka karty Payback, moze macie jakies rady dla posiadaczy tej karty ?

podobno bardzo łatwo mogą ją zablokować gdy wyczują duże obroty gotówką =)
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Zosia » 2010-10-20, 21:21

[quote="martus-ia"][quote="Sandra"]ostatnio jestem szczesliwa posiadaczka karty Payback, moze macie jakies rady dla posiadaczy tej karty ?[/quote]
podobno bardzo łatwo mogą ją zablokować gdy wyczują duże obroty gotówką =)[/quote]

Pierwsze słyszę... Nie zetknęłam się nigdy z jakąkolwiek informacją aby zablokowano komuś kartę (tę czy inną) za zbyt duże zakupy. To jakiś absurd
Zosia

Postprzez Suzi » 2010-10-21, 22:00

Polecam zakupy na allegro :D ze względu na duży wybór asortymentu możesz sobie połączyć przyjemnie z pożytecznym :D czyli zakupy i zbieranie punktów :D
Suzi

Postprzez Marta_91 » 2010-10-23, 16:55

Zosia napisał(a):
martus-ia napisał(a):
Sandra napisał(a):ostatnio jestem szczesliwa posiadaczka karty Payback, moze macie jakies rady dla posiadaczy tej karty ?

podobno bardzo łatwo mogą ją zablokować gdy wyczują duże obroty gotówką =)

Pierwsze słyszę... Nie zetknęłam się nigdy z jakąkolwiek informacją aby zablokowano komuś kartę (tę czy inną) za zbyt duże zakupy. To jakiś absurd

Ale ja nie napisałam że za zbyt duże zakupy ;p Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Suzi » 2010-10-23, 19:24

Dokładnie tak jak mowi Martusia :-)

za duzo obroty gotówka - które sugerują ze obie strony nabijają sobie te obroty tylko po to by podblijac punkty. Allegro mocno pilnuje uczciwosci :-) Czytalam o tych praktykach podbijania gdzieś na forach
Suzi

Postprzez kira » 2010-10-25, 18:21

Jeśli chodzi o sklepy internetowe ze sprzętem to polecam http://www.gral.pl , ale pozostałe zakupy to rządzi Allegro ;-)
kira
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez Gość » 2010-10-26, 10:02

co do blokowania karty to nie slyszalam tego, z drugiej strony jaki mialoby to sens skoro mozemy sobie laczyc punkty z rodzina, to juz samo wskazuje ze mozemy miec w krotkim czasie sporo punktow :)
Gość

Postprzez Zuzi-zi » 2011-02-24, 23:58

A macie zarejestrowane karty? Widzialam dzis reklame w Polsacie na temat rejestracji kart Payback... ale sie zdziwilam. Na allegro rejestrowalam i myslalam ze juz
Zuzi-zi
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez Wercia881 » 2017-08-24, 22:02

Bardzo fajna i wygodna sprawa. Zamawiacie cos jednego dnia i prawie zawsze nastepnego macie to na drugi dzien u swoich drzwi :D kiedys bylo to nie do pomsylenia a teraz firmy kurierskie przescigaja sie w cenach, bo juz kazdy dostarcza praktycznie w 24h. Jezeli szukalibyscie kuriera do swojego sklepu czy nawet na wlasne potrzeby to polecam udac sie do sprawdzonego i dosiwadczonego posrednika kurierskiego firme https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy
Wercia881
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez arrruuui » 2017-11-23, 21:53

Teraz takie czasy fajne, że nie tylko kupować można przez neta, ale można sobie poczytać o różnych produktach, ja teraz sobie przeglądam perfumy tutaj https://www.perfumeria.pl/products/calv ... wana-spray
i wpadly mi w oko perfumy calvin klein obsession night . Lubię sobie wszystko poprzeglądać zanim się na coś zdecyduje :)
arrruuui
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzęt i Internet