Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Zajęta dziewczyna dająca się podrywać innym

Rozmawiamy na tematy, które w dużej części wypełniają nasze życie i nadają mu sens. Przemyślenia, problemy, praktyczne rady.

Zajęta dziewczyna dająca się podrywać innym

Postprzez rycho23 » 2009-08-03, 00:09

Jeśli nie wiadomo od czego zacząć to chyba najlepiej od początku :)

Otoż.... mam koleżankę dwa lata młodsza ode mnie. Jest z niej super dziewczyna.Jest ładna i ma fajny charakter. Ma od jakiegoś czasu chłopaka.
Ale.... ostatnio zauważyłem u niej coś co zdarza się według mnie u 90% dziewczyn, a mianowicie to że mając chłopaka i będąć z nim szczęsliwa, dlaczego pozwala siebie podrywać innym facetom? Pewnie jak bym jej zadał to pytanie to na pewno by odpowiedziała że tylko rozmawia itp... Ale słodziutko się uśmiechając podczas rozmowy, dając siebie przytulać itp... to raczej troszeczkę dziwne skoro jest zajęta...
I moje pytanie, w szczegolności do dziewczyn: Dlaczego tak wiele was robi podobne rzeczy?
Bo jak dla mnie to jest niezrozumiale...
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez Marta_91 » 2009-08-03, 00:26

dziewczyna ma 17 lat, tak?
ostatnio zauważyłem u niej coś co zdarza się według mnie u 90% dziewczyn

uśmiechnęłam sie przy tym ;) okrutne ale prawdziwie jednak.

Dlaczego? hmm, trudno odpowiedzieć. znaczy odpowiedź jest, ale tak niezwykle dziecinna. może będzie ktos tu pisał że pewnie dlatego ponieważ ze swoim chłopakiem nie czuje sie dobrze, czegos mu u niego brakuje itp. ale moim zdaniem to owijanie w bawełnę.
Ciekawy temat założyłeś, można podyskutować. Bo krótkiej odp. na to nie ma.
Moim zdaniem dziewczyny, czyli my, tak robimy... bo to jest fajne. Tak, fajne. A nie? Jasne że fajne. Przyjemne. Dobrze jest miec tego swojego chłopaka, ale czy kazda dziewczyna gdzies tam w głębi nie marzy o tym, zeby kazdemu sie podobać? Żeby każdy zwracał na nia uwagę... A wiadomo ze kokietowaniem to zdziała. Niby tutaj zajęta, kocha tamtego i wgl ale jednak miło jest wiedzieć, że innym tez się podoba...
Myślę że tak naprawdę zakochujemy się nie w naszym pierwszym chłopaku / dziewczynie (choć wiem że ten pierwszy z najmłodszych lat moze okazać się jedynym) ale jednak większość pewnie musi nauczyć się miłości. Jak? Przez doświadczenie. Dopiero któryś z kolei okazuje się tym, dla którego mozna oddać wszystko... I powiem ci że będąć już z tą osobą, żadna dziewczyna nie będzie flirtować z innymi. Wtedy będzie wiedziała, że to dzienna zabawa, w którą grać nie wypada, bo za duzo można stracić. Baaa, nawet nie bedzie zadnej ciagnęło do takiej gry.

Dlaczego tak myślę? Bo tak było ze mną. Dokładnie tak. I tez mi przeszło ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez rycho23 » 2009-08-03, 08:39

martus-ia napisał(a):dziewczyna ma 17 lat, tak?

Tak,zgadza siÄ™.

Tylko z punktu widzenia faceta wyglÄ…da to troszeczkÄ™ inaczej...
Nie wiem co na to jej chłopak, bo on akurat tego nie widział.

Ale za to ja, jak widzę takie coś, że ten gościu wie że ona ma chłopaka a się klei do niej to mam ochotę skrzywdzić go dotkliwie.... dlaczego? ponieważ wiem, że gdybym miał dziewczynę ( a na razie nie mam ) to by robiła też coś takiego za moimi plecami.
Znam wiele przypadków, że przez takie " rozmawianie " poprostu zakończył się związek.No może nie od razu, ale po jakimś czasie...
Aha... no i z natuty facet bywa zazdrosnym stworzeniem...
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez Marta_91 » 2009-08-03, 11:36

wiadomo ;)
i co do tego "rozmawiania" też prawda. znam pare przykładów. no ale co zrobisz, ta kokietuje, ten sie klei i obojgu to pasuje. wiec szybko to zjawisko nie zniknie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez optymistka » 2009-08-03, 12:11

Każdy lubi być adorowany czy to facet czy dziewczyna. Heh, chyba już taka ludzka natura. Tylko chyba wszystko w granicach rozsądku... :pada: Być może Marta ma racje, z tym ciągłym próbowaniem. Bo faktycznie jest tak, że będąc z kimś niekoniecznie kocha się go bezgranicznie. W trakcie takie związku można poznać kogoś innego. Zdarza się, aczkolwiek trzeba być fair wobec swojej kochanej czy tam niekochanej połówki.
Nie kumam co ty masz do tego, że
jak widzę takie coś, że ten gościu wie że ona ma chłopaka a się klei do niej to mam ochotę skrzywdzić go dotkliwie.

... może im to pasuje. Nic Ci do tego w sumie. ;) Zresztą ja "rozmawiam" z facetem, który ma panne. Wychodzi na to, że w tym wypadku ja powinnam oberwać... tylko, że ja nie czuje się winna. Z buciorami w związek im nie właże, a że czasami pogadanki wchodzą na tematy, które nie powinny być ruszane.. wina pół na pół. Tak w ogóle, ten chłopak jest wolny, więc próbowac może. To ona powinna się nad sobą zastanowić i postawić granice.
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez rycho23 » 2009-08-03, 12:58

No rozmawiać można czemu nie, ale bez przesadyzmu.

No może nie konkretnie chodziło mi o tę dziewczynę, bo tak jak optymistka napisała: to nie moja sprawa... no ok.

Ale patrząc na takie coś to sobię myślę że jak bedę mał babe to będzie to samo robić... i jakoś to mi się nie podoba :pada:
heh... ale żeby ten facet był wolny ale też ma jakąś tam dziewczynę ;)
Mówię ogolnie, bo takie coś się często zdarza...

Eee... nie chciałbym mieć takiej dziewczyny. :bad:
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez optymistka » 2009-08-03, 13:11

A kto by chciał, żeby druga połówka robiła nas w 'konia - nikt. Nie mówię, że to dobre, ale mały flirt nie jest ciężkim grzechem. ;)
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez rycho23 » 2009-08-03, 13:21

Ciężkim moze nie....

Za plecami... "maly flirtek" No ok...
A jak dziewczna popełnia właśnie takie małe grzeszki właśnie w ten sposób, że chłopak ma szansę się o tym dowiedziec albo co gorsze odstawia taki kabaret przy nim samym??
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez Marta_91 » 2009-08-03, 15:31

trzeba po prostu uważac żeby miarka sie nie przebrała. czasem fajnie wprowadzic taki element zazdrości, ale dosłownie szczyptę ! i nie wyjdzie to tam, gdzie chłopak jest chorobliwie zazdrosny.

ale gdy para się kocha i myślą o swoim zwiazku poważnie, to takie sytuacje sie nie będą zdarzać ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez rycho23 » 2009-08-03, 16:09

martus-ia napisał(a):ale gdy para się kocha i myślą o swoim zwiazku poważnie, to takie sytuacje sie nie będą zdarzać ;)


Aha...
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez Marta_91 » 2009-08-03, 16:21

ale do tego trzeba dorosnąć, trzeba wiedzieć że ten to ten jedyny...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez shanxi » 2009-08-03, 17:39

Okrutne okrutne... ale to można robić nawet nieświadomie, ja np. lubię flirtować w delikatny słowny sposób z kumplami, pozwalam im na wiele rzeczy, ale w stosowny sposób, lubię być adorowana, czuć, że komuś się podobam - zresztą faceci tak też mają rotfl mój chłopak się wkurzał o to jak np. miałam bk z tego, że kumpel łapał mnie za kolano/udo, hmm owszem irytuje mnie coś takiego momentami, ale... no nie wiem jak to wytłumaczyć znam granicę i to mi w zupełności wystarczy, jeśli chodzi o przytulanie to nigdy mi się nie zdarzyło, aż tyle zażyłości nie ma między nami, ale wzajemne poszturchiwanie, poklepywanie eeee bk jest i tyle.. a on stw że ja się daję wszystkim obmacywać buahaha :bad: rotfl
shanxi
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%
 
Posty: 879
Dołączył(a): 2007-06-12, 15:10
Wiek: 0

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez littleflea » 2009-08-04, 12:52

ale to można robić nawet nieświadomie

oo..własnie. Ja po prostu np. tak mam, ze zachowuje sie swobodnie, a to, ze mnie kolega na rekach zacznie nosic, jakies gadki, no nie wiem... Zadne flirty jak dla mnie, ale ktos inny moze odniesc takie wrazenie. I ja tego nie robie specjalnie, tylko taki charakterek mam i sposób zachowania.
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
Avatar użytkownika
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 2450
Dołączył(a): 2007-12-23, 17:14
Lokalizacja: z daleka...
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez Marta_91 » 2009-08-04, 14:39

Mistiness napisał(a):a to, ze mnie kolega na rekach zacznie nosic, jakies gadki, no nie wiem...

rotfl rotfl rotfl no, przez przypadek, potknał się i mnie podniósł, a ja nawet tego nie poczułam xD
to jak dla mnie przesada. wtedy na miejscu chłopaka miałabym wąty. bo jakby mój zaczął nosic na rękach inne mówiąc że zrobił to "tak jakoś" to byłoby źle :/

to są te flirty, coś większego to już (ładynymi słowami) romansowanie albo prosto z mostu: nachalność.
ale tak jak pisałam wcześniej, to przemija z wiekiem. kiedys to było fajne, ale jak ma sie juz kogos z kim wiąże się poważne plany, to nawet nic takiego do głowy nie przychodzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Głównie do dziewczyn....

Postprzez littleflea » 2009-08-04, 18:11

no, przez przypadek, potknał się i mnie podniósł, a ja nawet tego nie poczułam xD

Nie wiem o co Ci chodzi. Mi tylko o to, ze nie przeszkadza mi to, bo to dla mnie swietny kumpel i tyle.
I nie uwazam tego za flirty.
On też nie.


Dla mnie to normalne hmm.. zabawy? rotfl nie no, zeby głupio nie zabrzmiało, tylko to nic dla nikogo nie znaczy.
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
Avatar użytkownika
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 2450
Dołączył(a): 2007-12-23, 17:14
Lokalizacja: z daleka...
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Następna strona

Powrót do Miłość, przyjaźń, seks



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron