Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

religia do sredniej??!!

Polityka nie jest dla wszystkich. Jeśli czujesz w sobie żyłkę dobrego mówcy, masz poglądy, o których nie boisz się mówić to jest to dział stworzony specjalnie dla Ciebie.

religia do sredniej??!!

Postprzez play_with_me » 2007-08-22, 15:47

strasznie mnie to irytuje uwazam ze religia nie powinna byc wliczana do sredniej ocen dziwi mnie wypowiedz kardynala dziwisza „Nie chcielibyśmy wrócić do czasów walki z religią w szkole” kur*a mac a kto z tym walczy??do tej pory bylo dobrze i niech tak zostanie

to mnie doprowadza do szewskiej pasji moze temu ze moja katechetka jest poje*ana i bedzie swiecic tryumfy i wymandrzac sie

mysle ze religia to ososbista sprawa i wogole nie powinna byc oceniana <<i nie mowie tak bo mam slaba ocene z religii wrecz przeciwnie>>
Możesz mnie zabić, ale najpierw pocałuj......
play_with_me
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Re: religia do sredniej??!!

Postprzez Kroko » 2007-08-22, 22:52

Całkowicie Się z Tobą zgadzam, to głupie, a jeżeliktos wyznaje inną religie a mieszka i uczy sie w Polsce, to co ma zrobic, wpajać nową nieubianą załóżmy religie......

To jest narzucanie religii ludziom.....

A w radiu Maryja mówią o manipulacji mediów i radia... a księża to co tez manipulują.....

całkowice jestem PRZECIW wliczeniu religii do sredniej
Kroko

Postprzez Patryk392 » 2007-08-22, 23:46

ja nie mam zdania na ten temat....
Patryk392

Postprzez aktiwia » 2007-08-23, 09:37

Dla mnie to wogóle religii mogłoby nie być w żadnej szkole, bo to kwestia sumienia, zresztą wystarczy, to, że i tak religia od maleństwa jest już narzucona, ale na szczęście z biegiem czasu jak ktoś ma chęć, to może to zmienić :)
aktiwka :)
aktiwia
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez BooBoo » 2007-08-23, 10:40

W sumie może być jak dla mnie brana ocena z religii do średniej. Ale po pierwsze - religia to przecież nie to samo co religia katolicka. To przecież może też być nauka o innych wyznaniach.

Dlatego też dziwi mnie to, że skoro jest tak głośno o religii w szkole, to dlaczego w Polsce religia zawsze się kojarzy z chrześcijaństwem? Dlaczego nie ma zajęć dla innych wyznawców?
Obrazek
BooBoo
-#Użytkownik 80%
-#Użytkownik 80%

Postprzez optymistka » 2007-08-23, 13:28

Szczerze to dla mnie religia w szkole to jeden wielki cyrk... jestem wierząca, ale to co się dzieje u mnie na lekcji to przechodzi ludzkie wyobrażenie... wszyscy robią to co chcą, katechetka nie potrafi nad ludźmi zapanować, a jak zacznie się jakiś temat to specjalnie chłopcy szukają dziury w całym, zadają głupie pytania, przedżeźniaja sie z nią i wyrażają własne wymyślone poglądy... poprostu uwielbiaja poruszać temat kościoła i pieniędzy... no i pytanie co z tego wynosimy?? co to ma wszystko wspólnego z religią...
BooBoo poruszył dobry wątek... lekcje ogólnie o różnych wyznaniach ok, u mnie w szkole jest chłopak ktory jest świadkiem jehowy i co on miałby zrobić? normalnie na lekcje religii nie chodził a jak będzie sie wliczała w średnia to co nie będzie klasyfikowany? ehh cięzki orzech do zgryzienia
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez play_with_me » 2007-08-23, 15:25

u mnie na religii dzieja sie podobne rzeczy tyle ze katechetka sypie uwagami wiec pare osob juz sie wypisalo z religii, jak ktos ma inne zdanie niz pani profesor nam probuje wpoic to sie zaczyna gadka ze jestesmy prymitywni bla bla bla no sory jakie ona ma prawo zeby nas oceniac i jeszcze to mialoby wchodzic w srednia!!!
Możesz mnie zabić, ale najpierw pocałuj......
play_with_me
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez Madziuś » 2007-08-23, 18:03

A ja sądzę ze religia powinna być brana pod uwagę do średniej.. Zawsze to sie troszkę podniesie średnia :) :)
Madziulek:)))
Madziuś
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez zanet1303 » 2007-08-28, 11:10

dla mnie to jest głupota co teraz wyprawiają..po prostu szok... pomysleć..że moje dzieci lub wnuki będą miały tyle do nauki..z przedmiotu "historia"..politykom się nudzi i tyle :razz:
Nie Szukaj Kogoś Z Kim Możesz Być..Ale Kogoś
Bez Kogo Nie Umiesz Żyć... :*
Żanetka:D
zanet1303
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%

Postprzez szczera113 » 2007-08-31, 20:44

szczerze mowiac to mi sie nie podoba pomysł zaciagniecia religii na swiadectwo do grupy ocen wliczajacych sie w srednia... kazy odbiera religie i to na ile w to wszystko wierzy na swój sposób... i nie powinno być to oceniane i przede wszystkim nie powinno to swiadczyc o poziomie naszego wykształcenia o którym właśnie swiadzcy srednia... a co sie dzieje u mnie na religii to pozostawie bez komentarza.. po lekcji z nami nikt nie uznałby zadnego ksiedza za autorytet czy przewodnika duchowego... dlaczego kojarzy sie z chrzescijanstwem??? odpowiedz to jest chyba prosta!!! wkoncu wiekszosc polaków od wieków wieków wieków jest/ sa chrzescijaninami...
"Mów szeptem a usłyszą Cię tłumy..."
szczera113
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez Ann1592 » 2007-09-02, 22:24

Według mnie religia powinna być doliczana do średniej. Z religii mam 6 wiec to zawsze podniesie średnią a to dobrze wygląda w papierach:)
Dobrze widzi się tylko sercem.Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Ann1592
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez Patryk392 » 2007-09-04, 08:21

ja też mam 6
Patryk392

Postprzez zanet1303 » 2007-09-04, 16:36

Ja nie dość że mam religie zaliczaną do średniej to jeszcze niemiecki ;( porażka na całej lini...więcej będe musiała się uczyć.. oczywiście na konkursy..bo inaczej nie będzie 6 ;( to jest straszne ;( :x :confused:
Nie Szukaj Kogoś Z Kim Możesz Być..Ale Kogoś
Bez Kogo Nie Umiesz Żyć... :*
Żanetka:D
zanet1303
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%

Postprzez goldenrose » 2007-09-04, 20:38

całkowicie się z Tobą zgadzam.....jest to kompletna głupota.....no ale cóż..nie mamy na to wpływu.;/...niestety..
żyj chwilą ! ;x
goldenrose
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez KKCM » 2007-09-04, 21:16

Pierdziele. Mam takiego nudnego ksiedza ze pewnie bede mial 2 za glupoty na lekcji i lipa....
KKCM

Następna strona

Powrót do Polityka