Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

problem z kompem..

Rozmowy na temat sprzętu komputerowego oraz technologii wokół internetu.

Re: problem z kompem..

Postprzez Marta_91 » 2009-09-20, 16:01

brawurka napisał(a):mój chłopak się zna na komputerach więc wpuściłam go na forum żeby pomógł koleżance... nie rozumiem o co Tobie chodzi paulina :/ słowo "cytuj" jest zazwyczaj w dolnym prawym rogu każdej wypowiedzi... poza tym screen nie trudno zrobić wiec nie wiem po co pytasz. obsluga klawisza prtsc się kłania

nie rozumiecie się :D paulinie chodziło o to, zebys swój tekst wzięła w ramkę :

powieważ sądziła ze tekst "porady" wzięłaś z neta, czyli użyłaś nie swoich słów i powinnaś zacytować. nie miała na myśli tego żebyś pokazała jej gdzie jest przycisk "cytuj" na forum ;p
a co do screenów, to chyba wiem o co chodzi. można je zrobić od tak, nawet gdy komp jest sprawny? bo jeśli nie, to znów chodziło o "prawa autorskie" do screenów.
Jedyną uwagę jaką można mieć do Pauliny to fakt że nie wzięła twojego tekstu w cytat, chociaż nie musiała, bo ciągle nie miała pewności czy to sa twoje słowa, więc dlatego zapytała :D

Prosze mi teraz nie odpowiadać tutaj na mój post żeby nie robić z tematu śmietnika, jak jakies zdania są jeszcze do wymiany to proszę PW tudzież SB ;)

-----------------------------------------------------------------------------
paulus19922 napisał(a):a co do systemu do XP a do czego to konieczne? :razz:

do wszystkiego :pada: każdy system jest inny, inaczej reaguje i ma inne błędy.
a co do gier to w ogóle o tym nie wpsomniałaś, wydaje mi się że to moze mieć coś wspólnego...
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez brawurka » 2009-09-20, 16:39

powieważ sądziła ze tekst "porady" wzięłaś z neta

paulla jak juz cos pisze to swoimi slowami - nie mam potrzeby kopiowania czyis slow. nie zrozumialam jej dlatego napisalam ze nie wiem o co jej chodzi. poza tym wiem, ze jak sa CUDZE slowa to trzeba je zacytowac (wystarczy CUDZYSLOW a nie ramka). nie masz do czynienia z przedszkolakami :/

no to teraz moze paulus napisze czy nadal problem sie pojawia i czy sprobowala ktorej z naszych metod.

marta screeny byly robione gdy na komputerze dzialala wirtualna maszyna( uruchomiony byl na niej xp) a ja na swoim kompie mam viste. dzialaly oba systemy naraz. dlatego te screeny sa mojego autorstwa.

ufff ale sie wkurzylam :razz: mialam nie odpowiadac ale kazdemu by sie podnioslo cisnienie w takiej sytuacji. kurde, dzieciom w przedszkolu mozna tlumaczyc do czego sluzy cytat a nie mi :razz: mam juz 21 lat i nie jedna lekcje jezyka polskiego mam za soba :/
Ostatnio edytowano 2009-09-20, 16:43 przez brawurka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
brawurka
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2009-09-20, 16:41

Mówiłam żeby nie komentować mojej uwagi. To samo tyczy się tej.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez paulus19922 » 2009-09-21, 16:31

ale jeśli większość mówi, że to nie od systemu, to się pytam czy to konieczne...

a co do tego czy coś zrobiłam, to odpowiadam że jeszcze nic. Jakoś nie mam czasu na to, ale powinnam się dzisiaj go przeczyścić jeszcze raz...
Ty wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy...
paulus19922
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez paulus19922 » 2009-10-17, 00:16

minęło sporo czasu..(ale mogę powiedzieć że wszystko jest ok już)
a było to tak: wyczyściłam go, najpierw chusteczką a później suszarką. Ale to nic za bardzo nie dało...i mój komputer zaczął chodzić 8 minut, a po 4 zaczynał wyć, po tych 8 min się sam wyłączał i przez godzinę się nie dało go włączyć.Dopiero po tym czasie było można|(oczywiście znów na 8 min). Trwało to sporo, w końcu uznałam że nic nie tracę i wyczyściłam go odkurzaczem i teraz wszystko jest ok. ;)
Ty wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy...
paulus19922
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez brawurka » 2009-10-17, 13:35

haha jeden mały odkurzacz i po problemie :razz: nieźle ;)

a tak w ogóle to teraz pewnie paullina napisze tu uwage o tresci: "nie wklejaj posta pod postem" pffff.... :D
Obrazek
brawurka
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez arrruuui » 2017-11-30, 23:25

Niestety w przypadku laptopów to naprawa jest często po prostu nieopłacalna. Lepiej kupić nowy sprzęt. Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/rankin ... brac/1164/ sobie poczytajnie o takich porządnych laptopach. Do 3-4 lat powinny Wam działać, choc zazwyczaj to tak do 2 lat działają sprawnie.
arrruuui
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez jola12 » 2017-12-02, 21:24

Mój znajomy miał problem z komputerem w pracy i skorzystał z oferty z tej strony https://itnes.pl/notebooki-lenovo-think ... 06kpb.html Jest bardzo zadowolony z zakupu , taki laptop biznesowy sprawdza się lepiej niż jakiekolwiek inne konsumenckie , bardzo solidny i wytrzymały . Dzięki nowoczesnym procesorom praca stała się szybsza niż wcześniej , istnieje możliwość podłączenia stacji dokujących .
jola12
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt i Internet