Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Metka ma znaczenie?

Bycie trendy wymaga ciągłego śledzenia tej tematyki. Dobry smak i styl to jedno, jednak bez gruntownych podstaw nie da się być zawsze na topie!

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez K@SiK;D » 2008-06-07, 14:32

te kolorki są boskie różowy mniam :razz: heh

do żółtego długo sie przekonywałam i kupiłam spódniczkę ale nie żółtą tylko cytrynową taka to jeszcze bo ten "żółty" to bleee za żółty :D


ale spodni w tych jasnych kolorach sobie nie kupie spodenki to jeszcze... białe, dzinsy tak ale nie różowe czy żółte :nie:
Obrazek
Avatar użytkownika
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1414
Dołączył(a): 2007-06-22, 17:53
Lokalizacja: SkÄ…d ;D

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez optymistka » 2008-06-07, 15:17

Dobra koniec o kolorach^^


Co do 'metki' to ... pełno bluzek poszło już na szmaty, ale jedna się trzyma jest nie do zdarcia, zwłaszcza, że chodziłam w niej czy to zima, czy lato. Jest genialna. Maleńka się trzyma.^ rotfl
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez littleflea » 2008-06-08, 11:54

Wiadomo, że firmowe ubrania są trwalsze.Taka prawda...Jeszcze mi sie żadna prawdzia (a nie podróba) firmowa bluzka czy coś nie zniszczyła tak szybko...
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
Avatar użytkownika
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 2450
Dołączył(a): 2007-12-23, 17:14
Lokalizacja: z daleka...
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez Marta_91 » 2008-06-08, 11:59

ale sÄ… wyjatki ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez K@SiK;D » 2008-06-10, 21:09

moje sie trzymają ale przyznam sie bez bicia że ja nie dbam o ubrania na początku to jeszcze jakoś to jest ale później to rzucę w kąt i jak mi sie przypomni to coś z tym zorbie... :razz: więc wole te wytrzymalsze i przynajmniej nie farbują <jak kupie taką farbującą odrazu oddaje nie mam zamiaru sie z tym użerać> :bad:
Obrazek
Avatar użytkownika
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1414
Dołączył(a): 2007-06-22, 17:53
Lokalizacja: SkÄ…d ;D

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez optymistka » 2008-07-08, 16:07

Co do metki... u mnie w mieście otworzyli w sobotę kolejną galerię z ciuszkami tymi markowymi i jak na otwarciu ceny -30, -50, -70%, i wtedy to się opłaca. Bo... wchodze sobie do takiego jednego <nie bedę operować nazwą> i patrzę fajna bluzka... na metce wydrukowana cena 69.90, a na dole przybita taka zwykła 19.90 ... coś mi sie pasowało żeby była aż taka obniżka, poszłam do babki, czy tu nie ma pomyłki :lol: <tak wiem mądre> .. i nie było..
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez brawurka » 2009-09-12, 00:26

ja jeśli chodzi o bluzy to zazwyczaj wybieram firmowe ale zdarzą się też normalne. jeansy kupuję najzwyklejsze, bo te za 300 zł i tak się ścierają szybciej niż normalne szmatki. buty, tylko firmowe (jakoś bardzo im ufam).
reszta zależy gdzie na co trafię. poza tym tak jak Opti napisała zdarzają się mega obniżki i wtedy nawet warto kupić coś markowego ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
brawurka
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2008-06-12, 17:33
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 24
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez biedronaaa » 2009-09-12, 12:38

a u mnie szczerze powiedziawszy różnie to bywa..
kiedyś buty tylko firmowe ale przed wakacjami kupiłam sobie takie baletki na bazarze i cieszę się bo akurat całe lato wytrzymały więc teraz mogę kupić następne a jakbym miała firmowe to by były i były aż do znudzenia ;p

co do ciuchlandów to ostatnio zauważyłam, że coraz więcej moich znajomych chodzi. nawet ci, którzy kiedyś kupowali tylko firmowe ubrania. nie powiem bo byłam kilka razy ale męczące dla mnie jest to szukanie, chociaż z drugiej strony fajnie jest mieć np jakąś bluzkę i wiedzieć, że już nikt ze znajomych nie będzie takiej miał.. ;)
biedronaaa
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2009-01-27, 15:37
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez optymistka » 2010-06-03, 19:51

Szał lumpeksów. Nie wiem jak u Was, ale w moim otoczeniu nikt się z tym nie kryje. A jeszcze jakieś czas temu to było wstydliwe się do tego przyznać. Na uczelni to co chwilę słyszę jak, któraś dziewczyna namawia inną ta polowanie. Tak polowianie, bo to co się dzieje u mnie w mieście w jednym takim większym lumpexie to się w głowie nie mieści. Powiedzmy otwierają o 8, to tam już w pół do jest tłum. Ludzie wyrywają sobie rzeczy, jeszcze dobrze nie postawił ktoś kosza z butami czy czymś tam już siedzą na nim jak sępy a potem wychodzą z takimi niebieskimi worami jak na śmieci. Zdarzyło się, że i szybę wybili. Nie wierzyłam, dopóki tego nie zobaczyłam na własne oczy, idąc z rana do innego, bo akurat na długi majowy week zobaczyłam na wystawie fajną sukienkę. Musiała być moja. :)
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez uÅ›miechniÄ™ta » 2010-06-03, 20:10

Lumpeksy to od jakiegoś pół roku moja miłość :D Koleżanka mnie zaraziła i teraz jak tylko jakiś ciekawy zobaczę to muszę wstąpić.
"Nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie" A.Fredro
Avatar użytkownika
uśmiechnięta
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 101
Dołączył(a): 2010-05-10, 15:29
Wiek: 16

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez Marta_91 » 2010-06-04, 20:24

no to dla mnie to nowość^^ niczego takiego nie zauwazyłam, ale może dlatego ze specjalnie się nie przygladałam ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez paullina9492 » 2010-06-04, 22:38

W Trn tez jest sporo i tez widzialam podobne tlumy przed otwarciem. Osobiście to nie lubie i i nie korzystam z tego typu sklepów...
Widziałam w UK właśnie takie secondhandy ale z ubraniami, ktore kiedyś miały na sobie różnego rodzaju osobistości - zaczynając na królowej a skończywszy na Madonnie :D Ale ceny większości zawrotne ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez uÅ›miechniÄ™ta » 2010-06-05, 21:35

martus-ia napisał(a):no to dla mnie to nowość^^ niczego takiego nie zauwazyłam, ale może dlatego ze specjalnie się nie przygladałam ;p


U mnie to raczej dużo osób się nie przyznaje, ale sadzę że znaleźliby się wśród nich korzystający z tych sklepów. W końcu jak wyjaśnić to że w mojej okolicy powstaje coraz więcej lumpeksów w zastraszającym tempie. :D

Mnie jak się ktoś zapyta gdzie taką fajną bluzkę kupiłaś opowiadam że w lumpeksie i się śmieję co rozmówca uznaje za dobry żart rotfl
"Nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie" A.Fredro
Avatar użytkownika
uśmiechnięta
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 101
Dołączył(a): 2010-05-10, 15:29
Wiek: 16

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez BezResztyTwoja » 2010-08-13, 20:50

ostatnio się spotkałam ze śmieszną sytuacją ;)

jak byłam na wakacjach i wstąpiłam do cioci zakładu krawieckiego to miała zamówienie na przyszycie oryginalnych metek do zwykłych ubrań ;)

trochę mnie to zaskoczyło bo nawet nie brałam pod uwagę takiego rozwiązania sytuacji ;)

co do lupkeksów ... koleżanka mojej mamy zostawiała tam majątek i w szafach jej się nie mieściło ;)

xD
Nieważne jak będzie, ale chcę iść przez to poje***ne życie z Tobą ! ;**
Avatar użytkownika
BezResztyTwoja
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2010-06-21, 16:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 18
Płeć: Kobieta

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez Audrius » 2010-08-13, 21:08

metka nic nie znaczy obecnie jest tyle podrób, że nie sposób rozpoznać jakość tych firmówek też spada bo w końcu jakoś z ceny zejść muszą

osobiście zdarzyło mi sie już kilka razy zaopatrywać w ubrania w Szwecji w markecie i muszę przyznać, że porównując ceny to opłaca się jechać te firmówki u nas sprzedawane nawet nie umywają się jakością do zwykłych ciuchów, które kupiłem za granicą, do tego są bardziej tradycyjne niż te fikuśne firmówki obecnie sprzedawane muszę jeszcze pochwalić, że wybór tam jest ogromny jak ktoś zakupami się interesuje to może wziąć ze sobą namiot i jechać na tydzień bez obaw o to że będzie się nudził(a) :)
i tak dla przykładu bluza czarna mimo dwóch lat dalej kruczo czarna, nie ma na niej żadnych meszków nie rozciąga się ani nie spiera
Obrazek
POLONIA RESTITUTA
Avatar użytkownika
Audrius
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 461
Dołączył(a): 2008-10-23, 10:47
Lokalizacja: Puszcza Augustowska
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda, style



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron