Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Strój w szkole...

Polityka nie jest dla wszystkich. Jeśli czujesz w sobie żyłkę dobrego mówcy, masz poglądy, o których nie boisz się mówić to jest to dział stworzony specjalnie dla Ciebie.

Re: Strój w szkole...

Postprzez BooBoo » 2007-09-24, 13:19

No, ale to, że każą nosić mundurki nie oznacza, że nie można w tym stroju oddać swojego charakteru. Nie wiem jak to jest w przepisach, ale chyba można sobie doszyć, albo doczepić jakąś metkę w stylu 'słoneczka', 'chmurki', czy 'barburki?' :)

A co do wyjazdu do Japonii :) Jeszcze ktoś chętny? :]
Obrazek
BooBoo
-#Użytkownik 80%
-#Użytkownik 80%
 
Posty: 700
Dołączył(a): 2007-05-07, 22:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Strój w szkole...

Postprzez K@SiK;D » 2007-09-24, 16:17

i ja ;) ja tez chce jechac... juz mam dosc nauki chetnie bym sie gdzies wyrwala... ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1414
Dołączył(a): 2007-06-22, 17:53
Lokalizacja: SkÄ…d ;D

Re: Strój w szkole...

Postprzez optymistka » 2007-09-24, 16:21

co do tych mundurków, to.. ja tam nie protestuje :) ( pewnie dlatego że mnie już nie łapie)

A ja? ja też chce! BooBoo schowasz mnie do torby?
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Strój w szkole...

Postprzez BooBoo » 2007-09-25, 08:57

Optymistka - do torby to nie, schowam Cię pod płaszcz :) Będzie Ci ciepło i wygodnie :)

Ogólnie jeśli ktoś znajdzie jakieś fajne zdjęcia mundurków to niech tu wkleja :) Wybierzemy najlepszy :)
Obrazek
BooBoo
-#Użytkownik 80%
-#Użytkownik 80%
 
Posty: 700
Dołączył(a): 2007-05-07, 22:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Strój w szkole...

Postprzez maadzia13 » 2007-09-25, 09:29

heh... a mi te mundurki jakos dziwnie przeszkadzaja :) nie wiem dalczego, przeciez nie musze ich nosic :) ale szkoda mi tych, ktorzy musza i moze dlatego :D :D

A co do Japonii to tez kcem :D :tak:
Avatar użytkownika
maadzia13
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2007-05-04, 14:22

Re: Strój w szkole...

Postprzez optymistka » 2007-09-25, 16:06

Nie wiem czy coś pobije te japońskie, bo jak narazie na nic ciekawego się nie natknęłam... więc ja japońskim mówie :tak:

BooBoo- to ja chcem na barana
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Strój w szkole...

Postprzez Kolarz » 2007-10-15, 20:09

mnie to nie obwiązuje ale zależy jaki mundurek znaczy sie jak wygląda bo jak tak jak w mojej miejscowości w gimnazjum to jestem przeciw :nie:
"Jeśli ktoś nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie próbował rzeczy nowych".
Avatar użytkownika
Kolarz
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2007-10-12, 20:55

Re: Strój w szkole...

Postprzez OLka 19 » 2007-10-15, 22:19

ja sadze że mundurki to czysty wymysł. miały być po to aby młodzież z niższych sfer \nie czuła sie gorsz a i tak musieli za nie zapłacic. poza tym pod taki mundurek można nałożyć miniówę, więc nie wiem po co je wprowadzili :nie:
OLka 19
 

Re: Strój w szkole...

Postprzez mar-LENKA » 2007-10-16, 16:51

A my mamy.. Ale i tak nie nosze :bad:
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
Avatar użytkownika
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1856
Dołączył(a): 2007-09-20, 15:51
Lokalizacja: z domu ;)
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Strój w szkole...

Postprzez szczera113 » 2007-10-19, 14:20

nio właśnie co z tego, że je wprowadzili jak i tak "nikt" ich nie nosi... niestety bynajmniej w naszym okręgu zakazane jest jakiekolwiek przyozdobianie mundurków... hm... ciekawe czy Wszyscy co wyrażają chęc wyjazdu z Toba BooBoo robią to ze wzgledu na Ciebie czy wycieczki krajoznawczej lub mundurków:p (bo zauważ że same laski pisza) hehe ;) ja bym pojechała tylko dla zobaczenia tych mundurków rzecz jasna hehe;p
"Mów szeptem a usłyszą Cię tłumy..."
Avatar użytkownika
szczera113
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2007-05-20, 18:55
Lokalizacja: Trzcianka

Re: Strój w szkole...

Postprzez szczera21 » 2007-10-19, 14:35

moim zdaniem to jest zły pomysł z tymi mundurkami które wymyślił pan misnister to czysta głupota..czemu nie było tego od poczatku tylko teraz?!!!! :nie: to jest nie potrzebne!!dzieci i tak nie będą w tym chodzić,,trzeba wydać na to sporą sumę pieniędzy..co mają zrobić te rodziny u których jst wieloletnia rodzina..
nikt im nie da pięniędzy..pam minister może naewt o tym nie pomyślał!!!!!!!jak i o maturze obowiązkowej z matewmatyki!!!to juz jest totalna głupota bo większość młodzieży tej matury nie zda!!!!!!!!
szczera21
 

Re: Strój w szkole...

Postprzez mar-LENKA » 2007-10-19, 19:26

Po co mundurki...?? Jak i tak nikt nie nosi.. tylko kasa.... Jeszcze jak nikt nie nosi to nikt nie zwraca na niego uwagi czy on ma mundurek czy nie?!
- Moim zdaniem np.tak jak u Nas... że mamy spoko Dyrektora nic nie mówi no moze czasem.... Myśle że to tylko 'wykonane polecenie' - żeby nie było...
U Nas moze nie było za duzo za takie mundurki (35zł.) ale za takie szmatki nie dałabym ani grosza :/ Jak u nas kolezanka mówiła (bo ona sie przeprowadziła.., że u Nich (jak jeszcze tam mieszkała, za mundurki dali ok.1000zł.. Nie wiem czy to prawda... Ale poprostu żal.pl!
Avatar użytkownika
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1856
Dołączył(a): 2007-09-20, 15:51
Lokalizacja: z domu ;)
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Strój w szkole...

Postprzez dfwsgf » 2007-10-19, 19:32

:bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: nie chce mondurow glupich :nie: :nie: :nie: :nie:
dfwsgf
 

Re: Strój w szkole...

Postprzez Mroczna » 2007-11-03, 13:52

Ja niestety muszę nosić mundurek :cry: Bo jak nie to nagana. Ale u mnie w szkole i tak niektórzy założą jak im sie przypomni. Mundurki po prostu bezsens. A jedno mnie najbardziej wkurza dlaczego uczniowie mają mundurki a nauczyciele nie??
Śmiać się zawsze i wszędzie. Nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie.
Avatar użytkownika
Mroczna
-#Użytkownik 50%
-#Użytkownik 50%
 
Posty: 221
Dołączył(a): 2007-10-30, 18:55
Lokalizacja: Mroczna puszcza

Re: Strój w szkole...

Postprzez Marta_91 » 2008-08-07, 17:32

optymistka napisał(a):próba ujednolicenia może w pewnym sensie jest dobra... każdy będzie wyglądał tak samo, nie będzie podziałów na tych lepiej i gorzej ubranych...

tak wpadłam na ten temat, to się udzielę. wyszło jak wyszło, mundurki juz obowiązkowe nie są, tzn. to dyrekcja szkoły decyduje czy uczniowie mają je nosić czy nie. a to co wyżej zacytowałam - na pewno się nie udało. nikt w szkole w mojej miejscowości tak samo nie wygladał. bo mundurki są zaje***. to koszulka polo. ot i cały mundurek. mini mozesz nosic "długości" paska do spodni, ale ważne żeby polo było. a że koszulka ma krótki rekawek, to dzieci pod spodem nosiły swoje bluzy z długim rekawem. i tak dało się poznać kto miał bluzę z adidasa a kto z lumpeksu. od pasa w dół sowje ubranie, więc było to widac jeszcze bardziej. dzisiejsze mundurki? głupota. niech to bedzie coś porządnego, a nie kawałek puszczającej farbę szmatki... w nowym roku szkolnym w moim miejscu zamieszkania mundurki bedą nadal, ale... z tego co widziałam nosi je 1/3 klasy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron