Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Brak chęci na imprezę

Odpadki forum - wszystko co zamknięte lub niepotrzebne znajduje się właśnie tutaj.

Brak chęci na imprezę

Postprzez rycho23 » 2009-07-22, 18:44

Witam.
Mam problem. W przyszłym tygodniu kuzyn obchodzi swoje 18-te urodziny. Zostałem oczywiście zaproszony razem z rodziną.
Zaprosił również swoich przyjaciół, będącymi jednocześnie moimi przyjaciółmi.
Cały problem polega na tym że jestem "Super sztywniakiem". Bardzo rzadko albo prawie wcale chodzę na imprezy gdzie się tańczy itp...
I teraz moje pytanie: co mam zrobić w takim przypadku żeby se siary nie zrobić przed wszystkimi znajomymi i przyjaciółmi z którymi mam kontakt prawie codziennie...boję się że mnie wysmieja bo jestem sztywny, nie umiem się bawić i wogóle...
A jak pójdę to mnie krewni "zjedzą"...
ProszÄ™ o pomoc w tej sprawie.
dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez paullina9492 » 2009-07-22, 19:00

ale troche nie rozumiem.... w czym masz dokladnie problem ? co chcesz zmienic ? :pada:
Ile masz lat ?

Mysle ze swojego stylu bycia i charakteru nie zmienisz o tak :ups:
Zachwuj sie noramlnie, baw sie z innymi, tańcz.. :D
Jesli wiesz ze jestes szywniakim to dlaczego tego nie zmienisz ?
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez Marta_91 » 2009-07-22, 19:05

Moim zdaniem odwlekanie nic nie da. Bo jesli wymyslisz jakis sensowny powód zeby nie iść na tą impreze, to za miesiąc dostaniesz zaproszenie na kolejną 18. I co wtedy?

Skoro wiadomo że rozrywkowy nie jesteś, to może przydałoby się zaskoczyć wszystkich?

Nie ma ludzi którzy nie potrafia się bawić. No nie da sie tego nie umieć :lol:
Przebywaj w znajomym ci towarzystwie, opowiadaj, duzo opowiadaj o wspólnych wypadach z kumplami itp, albo o jakichś smiesznych akcjach. Jesli będziesz dobry w gadaniu, to z pewnościa ludzie nie skupią sie na tym, co ci nie wychodzi, np. taniec. A i tego możesz spróbować, moze nie od razu z dziewczyną, ale w jakimś kółku, pociagu czy czymś takim ;p A, no i napij sie troszkę, to cie powinno rozluźnić :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez paullina9492 » 2009-07-22, 19:15

martus-ia napisał(a):A, no i napij sie troszkę, to cie powinno rozluźnić :lol:


ooo włanie ;p
tylko wiesz zaznaj umiaru a nie przesytu w wc :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez .reSt » 2009-07-22, 20:03

Bądź sobą i staraj się bawić razem z innymi. Śmiej się dużo, trzymaj się znajomych ludzi którzy wiedzą jaki jesteś i prawdopodobnie spróbują Cię rozkręcić, wtedy nie powstrzymuj się. Nie będzie wiele osiemnastek w Twoim życiu w których będziesz mógł się prawdziwie zabawić więc nawet jeśli jesteś sztywniakiem(tak jak ja) to trzymaj się ludzi rozrywkowych, dużo rozmawiaj i rób to co oni ;) Założę się że na małe błędy nikt nie wzróci uwagi a nieomylny nie jest nikt :)
Avatar użytkownika
.reSt
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 376
Dołączył(a): 2009-07-14, 15:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez Marta_91 » 2009-07-22, 21:59

.reSt napisał(a):Nie będzie wiele osiemnastek w Twoim życiu w których będziesz mógł się prawdziwie zabawić

z tego tekstu to sie pewnie akurat chłopak ucieszył, wzbudziłeś w nim nadzieję :|
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez rycho23 » 2009-07-22, 22:34

paullina9492 napisał(a):ale troche nie rozumiem.... w czym masz dokladnie problem ? co chcesz zmienic ? :pada:
Ile masz lat ?


Mam 19 lat.
Problem jest w tym że wstydzę się mojego zachowania a konkretnie tego ,że gdy będą chcieli się bawic, tańczyć a ja albo im odmówię albo jak już to sobię wstydu narobię ponieważ nie umiem tańczyć. A jak już wspomnialem obecne będą tam osoby z ktorymi przebywam dość często. I boję się głupiego wypominania typu: " co ty taki?? nawet nie potańczysz... "
A co do rozmów w towarzystwie to myślę że nie jest aż tak tragicznie. Mam Tam "jakieś" poczucie humoru.
W towarzystwie jakoś rozmowa idzie, gorzej z potańcówą...
A jakie to jest głupie wrażenie jak się już podniesie tyłek do tego tańca a wtedy co?? Się "macha tylkiem" ale co z tego jak więcej stresu niż jest to warte ponieważ się gapią wszyscy...i żeby ten taniec jeszcze wychodzil jakoś ale gdzie tam....
A z alkoholem an rozluźnienie to niewypał ponieważ impreza jest kawałek dalej i musze jechać samochodem:(
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez rycho23 » 2009-07-23, 11:51

Zostało mało czasu a ja dalej nie wiem co zrobić ;(
Help!!
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez paullina9492 » 2009-07-23, 14:05

zobaczysz bedzie ok , nie musisz szalec na parkiecie , tan z innymi w jakich zabawach tanecznych. Zajmnij się czyś innym np. jakies automaty, gry to zależy co bedzie w lokalu =)
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez .reSt » 2009-07-23, 16:59

Jeśli masz normalnych znajomych to wystarczy że powiesz, że nie masz ochoty i nie lubisz tańczyć i powinni zrozumieć. Przecież nie zaciągną Cię siłą i nie powinni się śmiać.
Avatar użytkownika
.reSt
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 376
Dołączył(a): 2009-07-14, 15:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez Marta_91 » 2009-07-23, 17:03

rycho23 napisał(a):Zostało mało czasu a ja dalej nie wiem co zrobić ;(
Help!!

nie spodziewaj się że Ci napiszemy "udaj chorego na groszopryszczkę" i będzie po sprawie. żadna cudowna herbatka tez nie nauczy cie tańczyć. chłopak, a co ty zrobisz na swoim weselu? nie pójdziesz na nie? trenuj, bo to nie pierwsza i nie ostatnia impreza...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez optymistka » 2009-07-23, 17:24

Zawsze możesz to obrócić w żart. ;D Przynajmniej ja tak robię - wszyscy mają za mnie polewę, a o to właśnie chodzi, żeby potrafić się śmiać z samego siebie. Powiedz głośno ' nie umiem tańczyć, ale jakby któraś miła koleażanka dała kilka wskazówek byłoby miło' - coś w tym stylu, albo ' jak chcecie mieć całe palce u stóp to nie proście żebym wyszedł na środek' cokolwiek rotfl Jeszcze jak to mają być twoi znajomi to... sorry ale napewno nikt nie będzie tego chamsko komentował, bo kurde nie ma czego. Pewnie sam sobie robisz wkręty. ;D
Nie no, ale jak masz w planie 'fuczenie to ... współczuje współimprezowiczom.

co do alkoholu, baniaka na rozluźnienie na samym początku możesz strzelić, do końca imprezy wyparuje ;D :)
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez Marta_91 » 2009-07-23, 17:29

Właśnie, pisałes że jedziesz na imprezę razem z rodzicami, dlaczego to ty masz prowadzić, przecież 18 to głównie zabawa dla młodych!
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez rycho23 » 2009-07-23, 23:36

martus-ia napisał(a):chłopak, a co ty zrobisz na swoim weselu? nie pójdziesz na nie? trenuj, bo to nie pierwsza i nie ostatnia impreza...

Weselu?? heh. Jakoś się mi nie śpieszy xD A tak na marginesie to nie chodziłem porządnie jeszcze z żadną dziewczyną xD Może dlatego że jestem sztywny?? :D
A z opinii koleżanek wiem, że nie jestem aż taki straszny xD Ale to już inny temat.

A więc ok. Zobaczę co się da "zrobić" :D
Jak będzie już po wszystkim to dam znać jak było strasznie xxxxxxxxxxxxD

A jeszcze jak ktoś by chciał coś dorzucić to by bylo super ;)
Avatar użytkownika
rycho23
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-07-22, 18:33
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna

Re: Co zrobic z "takÄ…" imprezÄ…??

Postprzez paullina9492 » 2009-07-24, 16:39

Zidentyfikowałeś już problem więc go rozwiąż. Skoro błąd siedzi w Tobie to chyba tylko myślenie może Ci pomóc :pada:
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Następna strona

Powrót do Śmietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron