Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Bezmyślność na drodze

Długie rozmowy o warczących silnikach, wygodnych kanapach, luksusowych nadwoziach i rozgrzanych do czerwoności licznikach szybkości.

Bezmyślność na drodze

Postprzez Jacek121212 » 2009-06-30, 00:21

No właśnie jak w temacie. Zdarzyło Wam się kiedyś spotkać z głupotą innych kierowców? Mieliście wypadek lub mało brakowało?

Dla mnie ten weekend będzie pamiętny.
W sobote wracam do domu po 23. troche popadało. za zakrętem z przeciwka jechał samochód i nieco mnie oślepił. kiedy mnie minął w moich światłach, kilka metrów przede mną na środku drogi pokazał sie gościu na motorynce , nawet odblasku nie miał. oczywiście pisk opon i wyhamowałem przed nim. ałe on i tak nie zjechał tylko dalej środkiem, pewnie pijany. :x
W niedziele skręcam w Pauliny mostek (krajowa ósemka), przepuszczam samochody z przeciwka. spojrzałem w lusterko i widzę że zbliża się do mnie bus z dość sporą prędkością. ten zwolnił i prawie sie zatrzymał za mną, ale następny za nim już nie. Jak tylko zobaczyłem tego następnego i że hamuje, od razu pedał w podłogę o odskoczyłem unikając efektu domino :) obaj jechali za szybko! teren zabudowany i chwile po deszczu.
Czyli dwa zdarzenia dzień po dniu

Też mieliście coś takiego?
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia
Avatar użytkownika
Jacek121212
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 310
Dołączył(a): 2008-03-11, 22:37
Lokalizacja: koło Wielunia
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez ano » 2009-06-30, 00:35

Mnie potrącił samochód. Typowy błąd kierowcy na pasach, mianowicie, na dwupasmówce jeden kierowca zatrzymał się aby mnie przepuścić, jednak następny już nie i buum.
Picu, picu, chlastu, chlastu,
mam nastrój,
ale nie mam płuc jedenestu.
Avatar użytkownika
ano
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2009-01-04, 14:33
Wiek: 18
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez paulus19922 » 2009-06-30, 11:52

u mnie rok, temu było bardzo podobnie...
Mama skręcała tak samo jak Jacek na mój mostek i bus za Nią się zatrzymał, ale za busem jechała "Auto pomoc" i ta uderzyła w busa, a on dalej w nasze auto... Najlepsze jest to że busowi się za bardzo nic nie stało, a w naszym audi cały tył do kasacji..Na szczęście nikomu się nic nie stalo.

Parę lat wcześniej, mój tata(jeszcze maluchem :P) też skręcał w ten mostek i czekał aż auto z przeciwka przejedzie i skręcał a tu nagle auto z tyłu prosto walło w bok od strony kierowcy, tylko tak trochę z tyłu. Auto wpadło do rowu. Dobrze że aż tak poważnego się nic nie stało. a maluch oczywiście do kasacji..
czyli mówiąc pechowe miejsce :bad:
Ty wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy...
Avatar użytkownika
paulus19922
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 2009-04-24, 21:04
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez biedronaaa » 2009-06-30, 13:12

wypadku nie miałam na szczęście...
ale w pobliskiej miejscowości jest taki zakręt że jak jest tylko po deszczu to zaraz jakiś wypadek...
normalnie jakiś czarny punkt...
biedronaaa
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2009-01-27, 15:37
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Marta_91 » 2009-06-30, 14:49

Jacek121212 napisał(a):gościu na motorynce , nawet odblasku nie miał

nie wytrzymałabym i chyba bym wyszła z auta :x
sami się o to proszą. a jak im coś zrobisz, to wielkie halo, bo poszkodowani zostali.
Tak myślę i myślę, ale chyba cos takiego nie zdarzyło mi się, z kimkolwiek jechałam. Oczywiście widziałam debili wyprzedzających na trzeciego, albo wyjeżdżających z piskiem opon z podwórka. Ale nigdy jeszcze (odpukać) bezpośrednio nie miałam z takimi do czynienia.
Pamiętam jedno zdarzenie, będziecie się śmiać, bo w porównaniu z waszymi jest błahe, ale zakończenie mogło być inne, poważniejsze.
W tamtym roku wracałam z letniska razem z chłopakiem, 2 koleżankami i kolegą. Mój prowadził. A było to może miesiąc po tym jak odebrał prawko, czyli jeszcze nie był takim wprawionym kierowcą, choć jeździł bardzo ostrożnie, ale wiadomo, lata praktyki czynią dopiero mistrza. Wracamy, godzina ok 17:00 leje niesamowicie. Deszcz z gradem. Jakaś wąska ulica wśród pól. Siedziałam na siedzeniu pasażera. Z oddali zobaczyłam siedzącego na drodze gołębia. No ale, gołąb jak gołąb, wystarszy się i odleci. Zbliżamy się do niego, a on nic. Patrzyłam się już tylko w niego, byliśmy przed nim może z 2 metry. On wtedy podniósł się i... nie zdążył. Dominik zahamował, ale nie było szans. Jedyne co zrobił to uratował przednią szybę przed roztrzaskaniem się, ponieważ ten gołąb właśnie tam spoczął. Nieprzyjemny widok. Tyle że wymijał nas w tym momencie samochód, za nami tez jeden jechał. Ten za nami, żeby w nas nie uderzyć, zajechał pas temu z naprzeciwka. Żaden się nie "stuknął" ale mogło skończyć się inaczej...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez littleflea » 2009-06-30, 16:33

Znam takiego goscia. jeej, jak on jeździ, ;/
Taki szpaner, autko tuningowane. Jeździ jak wariat, poźny wieczór, idę sobie drogą a ten dosłownie centymetry ode mnie zapieprza, na zakrętach zamiast przyhamować to jeszcze gazu dodaje. No idiota. Kazdy tylko czeka az wreszcie sie cos zdarzy :|
A kiedys na pewno sie zdarzy.
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
Avatar użytkownika
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 2450
Dołączył(a): 2007-12-23, 17:14
Lokalizacja: z daleka...
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez biedronaaa » 2009-06-30, 16:34

"głupi ma zawsze szczęście" ;p
biedronaaa
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2009-01-27, 15:37
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Kolczyk » 2009-07-02, 22:57

ja i spotkałem sie z głupotom (ą) i sam głupieję na drodze :P
Adrenalina uzależnia :P
Nie (oddzielnie!) miałem czegoś takiego jak ty tylko miałem coś innego :P
Jechałem skuterem za traktorem dobre 10 min aż w (oddzielnie!) końcu sie zbulwersowałem i wyprzedziłem go ,nie (oddzielnie!) patrzyłem czy jedzie coś znad przeciwka (z naprzeciwka) ,no i jechało. Koleś(si)ana w oplu patrzyła sie na mnie i w jej wzroku doszczegłem (dostrzegłem) troszke strachu :P. Nie (oddzielnie!) wiem czego sie bała ,przecież zmieścilem sie bez problemu :P

Musiałam, musiałam, nie tylko usunąć te błedy, ale także je zaznaczyć :/ Człowieku, czy ty kiedykolwiek miałeś w rękach słownik ortograficzny? Czy kiedykolwiek byłeś na lekcji języka polskiego? Czy wiesz że istnieje coś takiego jak zasady pisowni, aby podczas pisania się nie ośmieszać?

I zmień ten avatar, bo nie dość że nie można czytać tego co napisałeś, to jeszcze patrzeć.
Marta
Avatar użytkownika
Kolczyk
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2009-04-14, 21:32
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Marta_91 » 2009-07-03, 00:52

A co do samej treści :|
Ten wątek jest własnie o tobie. O takich durnowatych kierowcach. "Przeciez się nic nie stało" - Ku*wa, a jakby się stało, to co byś powiedział? "Przecież nic sie miało nie stać" ?! Złamałeś przepisy drogowe, a ty jeszcze tym szpanujesz. Nie wiem z czego się cieszysz. Z własnej głupoty? To raczej tylko płakać można.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Kolczyk » 2009-07-03, 09:46

Może być taki avatar ?!
Nie musiałaś poprawiać ,pisz se ku*wa sama o 1 w nocy i zobaczymy czy nie zrobisz błędów. A co do samej treści to niewiesz o co w tym chodzi :P

A myslisz że o której w nocy edytowałam twój post? Rano to nie było.
I znów błąd, "nie wiesz" oddzielnie.
Avatar użytkownika
Kolczyk
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2009-04-14, 21:32
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Marta_91 » 2009-07-03, 10:23

Faktycznie, nie wiem co wariatowi w głowie siedzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Kolczyk » 2009-07-03, 10:46

martus-ia napisał(a):A myslisz że o której w nocy edytowałam twój post? Rano to nie było.
I znów błąd, "nie wiesz" oddzielnie.
Faktycznie, nie wiem co wariatowi w głowie siedzi.


POST NIE NA TEMAT ,ZAŁÓŻ NOWY WĄTEK
A ty kto, admin że mnie upominasz. To ok, zaraz zrobię żeby post był w 100% na temat, bo jakbyś nie zauważył ostatnie zdanie jest do tematu.
Avatar użytkownika
Kolczyk
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2009-04-14, 21:32
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Kolczyk » 2009-07-03, 20:04

martus-ia napisał(a):Faktycznie, nie wiem co wariatowi w głowie siedzi.


Nie wariatowi tylko człowiekowi z pasją. Dlaczego ludzie widząc motocyklite który ich wymija myślą o nim najgorsze ,widzą w nim tylko dawce organów. Ja gdy widzę tekiego człowieka widze w nim człowieka z pasją. Przecież na drodze idzie zginąć w prosztrzy sposób np: Przechodząć przez ulice i niepatrżc czy coś jedzie :P
Avatar użytkownika
Kolczyk
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2009-04-14, 21:32
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez Marta_91 » 2009-07-04, 00:25

Człowiek z pasją nie łamie przepisów...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Bezmyślność na drodze

Postprzez paullina9492 » 2009-07-04, 00:35

pasja to pasja ale życie i bezpieczeństwo swoje i innych ważniejsze jak dla mnie .... :pada:
Obrazek
Avatar użytkownika
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 2009-04-10, 22:46
Lokalizacja: Trn
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Następna strona

Powrót do Motoryzacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron