Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

studniowka;D

Lubicie imprezować? Gdzie najczęściej to robicie? Bawicie się z najbliższymi znajomymi czy ze znajomymi znajomych? ; )

studniowka;D

Postprzez K@SiK;D » 2008-01-10, 21:30

jak tam wrazenia ze studniowek ??? ja normalnie mam 11.01.2008 czyli juz jutro... :razz: 8) masakra... tyle kasy na jedna noc ;/ ale to impreza na ktora podobno warto tyle wydac :razz:

jakie znacie przesady na temat studniowek???
ja to chyba do jutra to umre :razz: ;)
polonez??? normalnie nam nie wychodzi :( to dopiero bedzie kabaret :razz: :zawstydzony:
bedzie :lol: superrrr :lol:
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Re: studniowka;D

Postprzez james21latek » 2008-01-10, 21:49

moja tez była spoko..tylko ze z osobą którą załuje teraz ze zaprosilem...a moglem isc z moja terazniejsza niunia:*...oj tak na taką impreze wydaje sie tylko raz ;) ;) :cry:
james21latek

Postprzez james21latek » 2008-01-10, 21:51

nasz polonez tez był porazka:D:D ale potem ...to oohohohoh najlepsza klasa która zatanczyła poloneza:D:D wszystcy wyszli THE BEST..ale jak mogło byc inaczej jesli tanczy sie po spozyciu alkoholu<lol2> :D:D: udanej imprezy zycze;)
:o
james21latek

Postprzez optymistka » 2008-01-10, 22:40

K@SiK;D, ja swoją miałam 05.01.08 czyli niecały tydzień temu :P

wszystko zaczęło się o 18, do domu wróciłam po 6 rano, bawiłam się do samego końca dopóki grała orkiestra nawet później nie miałam siły się rozebrać ^^
Polonez w skróconej wersji był, ale nie powiem poraz pierwszy w dziejach szkoły chcyba nie poszło aż tak tragicznie:) Nie poszłam z tym z kim pragnęłam, ale już nie bedę tego rozdrapywać bo mogło być gorzej :/ a tak mi na tym zależało i tyle sie szykowałam.. szkoda ale było minęło.. dzień po moja nogi wołały o pomoc, ale nie ma to jak uczucie wbijającego się obacasa jakiejś panienki <to było najgorsze, niewiadomo czy płakać czy się śmiać>...:D <lol>
No kasy to w ciul poszło... czy warto?? to kurde nie wiem... dla mnie to nie było aż tak nadzwyczjane, niejedna impreza ze znajomymi była lepsza, ale 100_dniówka to 100_dniówka.... sukienka, fryzura makijaż każda dziewczyna chce jak najlepiej wyglądać... tak więc, zyczę szlaonej zabawy do białego rana...
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Marta_91 » 2008-01-10, 22:55

Ja idę w sobotę. Nie na swoją rzecz jasna^^ ale z Michem. A było nieprzyjemnie, bo on już miał partnerkę i wtedy zaczęliśmy ze sobą chodzić... Nie chciałam aby na moją korzyść dziewczyna została bez pary na studniówce :/ ale ona sama się wybiła, znalazływszy sobie boy'a :D i ja mam legalny wstęp :jupi: zobaczymy co to będzie ;)
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez MISIACZEKKK » 2008-01-11, 00:18

:jupi: moja imprezka studniowkowa bylo spoczko ale partner sie z deka nie spisał wiec go zostawiłam juz po polonezie i bawiłam sie z super chlopakiem mojej koleżanki :tak: hehehhe było ostro i sytuacja napięta ale jakoś to przezyłam wyszłam z imprezy cało i nawet mi sie podiobało loll: :*
MISIACZEKKK

Postprzez K@SiK;D » 2008-01-11, 11:14

ja to mam stresa... :razz:

a ja mam chlopaka z ktorym nie moge isc :cry: :cry: moj problem jest podobny do problemu martus-ia zanim zaczelam chodzic z moim to juz musialam wybrac partnera na studniowka i niestety nie dalo sie juz wymienic :cry: :cry: :cry: ide na ta studniowke bo musze teraz tak mi sie wydaje bo naprawde nic mi sie nie chce i jastem taka zla... :cry: :cry: :cry:
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez mar-LENKA » 2008-01-11, 12:56

;P Ja mam jeszcze czas na studniówke.. Ale poloneza tańczyłam i ten taniec jest spoko ;P no no są inne fajne, ale tego super mi się tańczyło.... z .... koleżanką ;-)
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez K@SiK;D » 2008-01-13, 12:59

i juz po... szzkoda :cry: bylo swietnie ;) chociaz brakowalo mi mojego Misia :* ale najlepszy byl polonez totalna masakra... dyrektor jak przemowil <duuugo> :razz: to pozniej bylo rozdanie kffiatkow i nawet nie zdazylam podejsc do nauczyciela a dj poscil poloneza nikt nie byl ustawiony ani przygotowany... kompromitacja... polowa osob dochodzila po pewnym czasie... byly cyrki ;) bedzie co wspominac... ;) :) heh... :razz:
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2008-01-13, 13:26

;( u "mnie" jeszcze dziś jest...
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator