Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

oprogramowanie dla firm

Praca nie musi być ciężkim obowiązkiem! Porozmawiajmy o tym, co jest lub będzie dużą częścią naszego życia.

oprogramowanie dla firm

Postprzez Semi » 2019-10-14, 20:36

Czy jesteście w stanie polecić jakieś oprogramowanie albo narzędzie dla firm, np wfirma?
Chcę zwiększyć sprzedaż, poprawić jakość pracy magazynu.
Semi
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Re: oprogramowanie dla firm

Postprzez Villa » 2019-10-15, 16:22

Rzeczywiście różnego typu programy mogą poprawić pracę Twojego zespołu. Polecam w tym wypadku wfirma.pl, widziałam, że mają narzędzia, które pozwalają na kontrole magazynu, zawsze wiesz ile produktu jest na stanie ile możecie jeszcze sprzedać, zawsze to lepsze od pojedynczego liczenia, a każdy z Twoich pracowników do tego narzędzia ma dostęp.
Villa
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez tireme » 2020-02-19, 12:58

Chodzi ci o system zarządzający?!?
A to akurat zależy od branży, no bo np. hotele korzystają z zupełnie innych rozwiązań niż restauracje, sklepy czy zakłady produkcyjne ;}
A jeśli chodzi o uniwersalne rozwiązania zwiększające sprzedaż, to chyba warto zainteresować się pozycjonowaniem. Tutaj wprawdzie nie kupuje się żadnego softu, ale sądząc po https://www.eseo.pl/zlece-pozycjonowanie/ są też programy do mierzenia miejsc w wyszukiwarce na poszczególne frazy - coś takiego też może się w sumie przydać...
tireme
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez gadula » 2022-01-29, 09:20

Dobrym programem do zarządzania pracownikami z pewnością jest FaciliTime. Obecnie mija pół roku odkąd pracujemy na tym oprogramowaniu i mimo że jestem dość wymagającą osobą, tutaj nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jak szukacie czegoś intuicyjnego, to to oprogramowanie będzie strzałem w 10.
gadula
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez Dorik11 » 2022-02-28, 12:22

Odnośnie oprogramowania medycznego zdecydowaliśmy się na program medNote bardzo dobra opcja dla zapewnienia sobie obiegu dokumentów, archiwizacji, umawiania wizyt itd. To wszystko na początku zabiera mnóstwo czasu i też jakieś błędy się trafiały m.in z umówieniem dwóch pacjentów na tą samą godzinę. Dlatego takie rozwiązanie się sprawdza, no i licencja nie jest droga od comarchu. Tym bardziej że są dobrze zabezpieczone.
Dorik11
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez kira » 2023-11-24, 08:08

Na pewno polecam system Berberis. To działa, robi różnicę, można sporo zmienić, ale jak wiele?
To zależy od Was, dopasowania wersji systemu. Trzeba regularnie wprowadzać dane i dopiero dzięki temu nastąpi zmiana.
W momencie do tego nie dojdzie.
kira
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Powrót do Praca