Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Remont

Każdy z nas boryka się z problemami. Pamiętaj, że razem raźniej!

Re: Remont

Postprzez milenna0 » 2020-03-01, 18:17

po remoncie najgorsze jest własnie sprzątanie, ale mi nie jest ono straszne ,bo ja regularnie zaczęłam odkurzać po remoncie moim odkurzaczem od mpm model mamy GreenGo 2.0 MOD-32. odkurzacz jest cichy a naprawde porzadny i konkretny
milenna0
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Troja » 2020-06-17, 07:26

My podczas remontu mieszkania, zdecydowaliśmy się także na wymianę podłogi, bo stara była zimna i cokolwiek upadło, hałas był ogromny. Wybraliśmy panele, a pod nie położyliśmy podkład pianwood Organika - www.pianomat.pl/pianowood/ .Jest to cienki materiał bo raptem ma 3 mm grubości, ale bardzo gęsty i elastyczny. Dzięki tym właściwościom doskonale dociepla podłogę, a równocześnie wycisza (a to ważne gdy mieszka się w bloku i chce sie żyć dobrze z sąsiadami). Ma zdecydowanie lepsze właściwości niż inne podkłady jak np. polietylenowe, polistyrenowe czy korkowe, które nie są tak elastyczne więc nie sa w stanie zlikwidować tak dobrze mostków termicznych i akustycznych. Sam podkład kładzie się bardzo łatwo, bo rozwija i docina na wymiar, więc jego montaż nie stanowi problemu.
Troja
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Lenasha » 2020-07-06, 13:03

Dokonałem naprawy w stylu gier online. To jest po prostu raj dla graczy i hazardzistów w zasadzie. Projektanci i personel są bardzo zmęczeni wyborem odpowiedniego rozmiaru i koloru, ale bardzo zadowoleni z wyników. Nawet krewni, dziwne, jak może się wydawać.
https://sizzlinghotspot.com/always-hot/
Lenasha
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez kira » 2022-05-26, 13:24

Jeśli robicie remont, to od razu zajmijcie się też wymianą sprzętów. Nie noście ich sami - tutaj trzeba przecież zapewnić utylizację zgodną z prawem. Lepiej zamówić firmą, która to zrobi. W Lublinie robili to dla nas oni - odbiorydomowe.pl Poszło szybko. Tylko trzeba przy zamówieniu podać, skąd będzie to zabierane, gdzie jest położone pomieszczenie. Dzięki temu odpuszczacie sobie naprawdę ciężki do ogarnięcia obowiązek. Sprzęty są ciężkie, szczególnie stare.
kira
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez qlka » 2022-06-30, 08:44

Właśnie czeka nas remont, będziemy robić dodatkową łazienkę. Najbardziej się bałam czy ścieki będą dobrze spływać, bo łazienka poza pionem kanalizacyjnym. Ale fachowiec nam polecił pompę do szamba sanibo, ma 3 wejścia, więc spokojnie można podłączyć ją do toalety, prysznica i umywalki jednocześnie
qlka
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Poprzednia strona

Powrót do Problemy