Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Czy informatyka to tylko wielkie boom?

Przed szkołą nie da się uciec. Z perspektywy czasu nawet nie warto. W tym dziale rozmawiamy o wszystkim co związane z naszą edukacją.

Re: Czy informatyka to tylko wielkie boom?

Postprzez szekor » 2018-08-30, 10:37

ja umirz robić rzeczy których nie uczą w szkole tak :)
szekor
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez kosanoztra » 2018-11-29, 19:39

Andzia_Wawa napisał(a):Hehe mnie to tam studia kojarzą się jedynie z imprezowaniem - ojj to jest wielki plus studiów dziennych :) No ale niestety, te czasy minęły. Czy studia mi pomogły? W sumie jestem na innym kierunku (pedagogika) no i dzięki tym studiom na pewno było łatwiej znaleźć pracę :)

Jeśli interesuje Cię pedagogika i studia z nią związane koniecznie musisz zerknąć sobie tutaj https://epedagogika.pl/ . To świetne miejsce pełne inspirujących i ciekawych artykułów. Będziesz mogła stale poszerzać swoją wiedzę. Oprócz tego możesz skontaktować się także ze specjalistą za pośrednictwem chatu, jakbyś miała jakieś pytania.
kosanoztra
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez kira » 2022-05-06, 13:07

To pewny kierunek, ale trudny - nie dla każdego. Znam osoby, które zawsze się tym interesowały, w sensie infą, a kończyły po pierwszym semestrze. Ogólnie polecam nastawianie się na takie kierunki, gdzie głównie chodzi o praktyczną wiedzę, a nie papierki, zobaczcie to - https://www.luqam.com/studia-podyplomowe/ Czy tak nie będzie lepiej? Konkrety, mega konkrety?
Wiadomo - kierunek ma interesować, musicie chcieć się w nim rozwijać i tak tutaj może być.
kira
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Poprzednia strona

Powrót do Szkoła