Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

dieta

Ciężko logicznie opisać ten dział - wszystko, co związane z kobietami... ; )

Re: dieta

Postprzez Nomi » 2021-08-06, 08:09

Bardzo dobrze u mnie sprawdziła się dieta pudełkowa. Zdecydowałam się, bo coraz więcej moich znajomych korzysta z takiego rozwiązania i widać u nich dość szybko efekty. Ja wykupiłam dietę standard w firmie Dietering - https://www.dietering.com/ i muszę przyznać, że to jest faktycznie relacyjne rozwiązanie. Wygodne, zdrowe i efektywne. W miesiąc schudłam 3 kg, a to dopiero początek. Dieta jest dobrze dobrana, nie chodzę głodna, nie podjadam i chudnę bez wysiłku.
Nomi
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Re: dieta

Postprzez kira » 2021-10-05, 16:15

Nie rób sobie danej diety dlaczego, że w otoczeniu kilka osób ma taką samą. Pomyśl, co możesz jeść, a co nie. Zastanów się, a najlepiej porozmawiaj z dietetykiem o tym, ile powinieneś kalorii przyjmować dziennie. No i kwestia przygotowania zdrowych posiłków - do tego potrzebujesz porządnych produktów. I tutaj moim zdaniem lepiej postawić na catering dietetyczny. Dostaję jedzenie od przelomwodzywianiu.pl, dieta 1500 kalorii. Chudnę, jem smacznie - wszystko jest na swoim miejscu i moim zdaniem warto działać na takich zasadach.
kira
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy