Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Choroby oczu

Jeśli przywitałaś/eś się ze społecznością Gadane.pl to przyszedł czas na krok dalej - napisz coś o sobie, daj się poznać.

Re: Choroby oczu

Postprzez Weronika Kolasa » 2019-09-26, 21:33

Ja nosiłam okulary. Ale męczyło mnie ciągłe dobieranie szkieł pod postępującą wadę i zdecydowałam się na laserową korektę wzroku w rzeszowskiej Optegrze. To była świetna decyzja, dziś widzę doskonale bez okularów.
Weronika Kolasa
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2019-09-26, 21:25
Wiek: 48
Płeć: Kobieta

Re: Choroby oczu

Postprzez Weronika Kolasa » 2019-09-27, 12:02

Ja już nie mam problemów ze wzrokiem. Latami miałam postępującą wadę i musiałam dobierać coraz mocniejsze szkła do okularów. Aż pewnego dnia powiedziałam dość i zamiast płacić za optyka i okulary, zapłaciłam za laserową korekcję wzroku w łódzkiej Optegrze. Efekt tego jest taki, że nie muszę już dłużej nosić okularów, bo widzę doskonale bez nich. W sumie żałuję, że nie zdecydowałam się na podobny zabieg dużo wcześniej.
Weronika Kolasa
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2019-09-26, 21:25
Wiek: 48
Płeć: Kobieta

Re: Choroby oczu

Postprzez kira » 2021-09-23, 13:54

Jakie polecacie okulary do jazdy nocÄ…?
Obawiam się, że jeśli nie wprowadzę zmian w tym, co robię, to będę mieć problem.
Czy zgadza siÄ™ z tym artem? wokularach.pl/blog/jakie-okulary-do-jazdy-noca-sprawdza-sie-najlepiej
Ewentualnie - co jeszcze ma znaczenie?
Avatar użytkownika
kira
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2010-10-25, 18:19
Wiek: 0

Poprzednia strona

Powrót do Kim jesteś?



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron