Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Bolesne miesiączki

Ten dział dedykowany jest wszystkim, którzy dbają o siebie. Poznaj praktyczne metody na bycie pięknym i młodym oraz podziel się swoimi sposobami.

Bolesne miesiączki

Postprzez slatka » 2020-01-27, 12:13

Dziewczyny od długiego czasu mam bardzo bolesne miesiączkowanie, czasami leżę kilka godzin bo nawet leki mało pomagają. Co radzicie, co Wam pomaga, co Wam przynosi ulgę ? Ginekologicznie u mnie wszytsko w porządku bo byłam u lekarza.
slatka
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Re: Bolesne miesiączki

Postprzez tomanka » 2020-03-25, 19:32

Wiesz co mnie bardzo pomogły pigułki antykoncepcyjne, też co miesiąc sie okropnie męczyłam, brałam całe paczki tabletek przeciwbólowych i nic nie pomagało. Teraz stosuję belare i po tych pigułkach wszystkie dolegliwości mi minęły. Wcześniej nigdy się nie czułam tak dobrze.
tomanka
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez slatka » 2020-05-13, 09:17

Już mam sposób na moje bolące okresy. Pani w aptece zaproponowałam mi tabletki vemonis femi, które maja działanie podwójne bo w ich składzie jest lek rozkurczowy i przeciwbólowy. Wypróbowałam i na prawdę efekt jest, bo to mój pierwszy okres od x czasu gdzie nie zwijałam się z bólu. Wzięłam dwie tabletki i czułam długo ulgę.
slatka
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez luizia » 2020-05-22, 16:26

A moze te bolesne miesiaczki to tak nie do konca wina okresu? wiesz, czasami tak tez sie objawia endometrioza a niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawe i cierpią... w moim przypadku tak było, na szczescie trafiłam do szpitala Medicover, tam mi zrobili sonovaginografie no i okazało sie, ze to endometrioza wlasnie, moze warto sie przebadac?
luizia
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Powrót do Zdrowie, uroda