Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Organizowanie imprezy

Dzielimy się przemyśleniami na poważne tematy. W końcu każdego z nas nachodzi czasami refleksja...

Organizowanie imprezy

Postprzez kaktus » 2018-10-30, 19:36

W Warszawie jest sporo ciekawych miejsc na organizacje takiej imprezy. Może po prostu wypad do ciekawego baru, gdzie każdy będzie mógł się wyluzować i porozmawiać na tematy inne niż praca My byliśmy w Roots http://therootsbar.com/#section-location Świetne miejsce obok Teatru Narodowego. Można również dowiedzieć się tam o sztuce barmańskiej i pooglądać historyczne eksponaty zwiazane ze sztuką barmańską.
kaktus
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%

Re: Organizowanie imprezy

Postprzez melka2 » 2018-12-13, 11:43

Jeśli ktoś z Was organizowałby imprezę urodzinową, to na pewno przydadzą się różnego rodzaju ozdoby i dekoracje na taką okazję, na przykład balony na urodziny. Możecie je w całkiem niewygórowanych cenach zamówić na przykład w sklepie Happenings.pl, polecam, bo ich oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna ;)
melka2
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez renka » 2018-12-20, 21:14

Kto z nas nie lubi uczestniczyć w imprezach. Ja to zawsze bardzo chętnie porozmawiam z ludźmi, spotkam się i coś tam wypije. No i zawsze też lubię kupić jakieś baloniki czy śmieszne talerzyki i kubeczki żeby było sporo frajdy. Ostatnio własnie znalazłam bardzo ciekawą stronę z tego typu rzeczami https://godanparty.pl/ . NA każdą uroczystość można u nich coś znaleźć i to w bardzo atrakcyjnych cenach i szybką dostawą
renka
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Kotaki » 2018-12-20, 21:57

Przy okazji , a propos imprez. Nie mamy żadnych sylwestrowych planów, a w większości klubów są takie ceny, że szkoda pieniędzy.
Może znacie jakieś miejsce, do którego warto się wybrać w sylwestrową noc za pare dni?

Łódź i okolice.
Kotaki
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez Filenisss » 2018-12-26, 11:14

Na pewno ciężka sprawa ale wszystko da się spokojnie ogarnać ;) Według mnie nie ma urodzin bez tortu i pewnie wielu z was ma podobne podejście do sprawy. Dlatego też zajrzyjcie sobie na http://www.sklep.savpol.pl i zaopatrzcie się w niezbędne akcesoria i dekoracje cukiernicze:)
Filenisss
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez Hania Kar » 2019-02-05, 11:38

ja organizowałam dla taty jubileuszowe urodziny w lokalu Artemida w Lublinie. Mają bardzo dobre jedzenie i słodkości też, obsługa bardzo miła i pomocna, trochę się przejmowałam, że coś nie wyjdzie, ale wyszło bardzo dobrze, tata był bardzo zadowolony, goście też, super zabawa
Hania Kar
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez luizia » 2019-05-18, 16:22

moj facet byl ostatnio w swietnym klubie na wieczorze kawalerskim, New Orleans w Warszawie :) mowil ze bardzo fajnie, super atomsfera, obsluga, mega klimatyczne miejsce
luizia
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez balutek79das » 2020-03-15, 12:26

Kolejna kwestia to wyposażenie imprezy :) dzisiaj całe szczęście coraz więcej osób zwraca uwagę, na kwestie ekologii. Jak wiadomo na prawie każdej imprezie, można spotkać plastikowe słomki. Więc czemu by ich nie zastąpić ekologicznymi słomkami?
https://pajlo.pl/sklep/slomki-ekologiczne/
ich wybór jest na prawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Od papierowych, po szklane czy metalowe.
balutek79das
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Powrót do Przemyślenia