Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Kulturystyka

Jeśli sport jest ważną częścią Twojego życia to jest to dział dla Ciebie. Rozmawiamy na temat dyscyplin popularnych i nieco bardziej egzotycznych.

Re: Kulturystyka

Postprzez Zdzisiek » 2009-07-26, 21:53

Mam siłkę w domu i ćwiczę 30min dzienie ale ćwicze na sucho bez odrzywek i dobiłem do tego momętu że już więcej nie jestem wstanie podnieś a więc o czym to świadczy żę jeśli trawa nie rośnie na sucho to mięsnie też.
Zdzisiek

Postprzez Zachcianka » 2018-02-02, 17:45

Zdzisiek napisał(a):Mam siłkę w domu i ćwiczę 30min dzienie ale ćwicze na sucho bez odrzywek i dobiłem do tego momętu że już więcej nie jestem wstanie podnieś a więc o czym to świadczy żę jeśli trawa nie rośnie na sucho to mięsnie też.

Co sądzisz o tej stronie http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-Kettlebell-966.html ? Organizujemy w domu małą siłownię i chcemy tu zakupić trochę sprzętu, no wiesz takiego najpotrzebniejszego. Mąż na co dzień chodzi na siłownię, a ja to jeszcze się wstydzę za bardzo, by ćwiczyć poza domem :)
Zachcianka
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez wirka80 » 2018-07-26, 10:04

Ja również od pewnego czasu interesuję się kulturystyką. Mam dietę, a także ćwiczę na siłowni. Zauważyłam znaczną poprawę nie tylko w swoim ciele, kondycji, ale również w samopoczuciu. Dlatego każdemu mogę z czystym sercem polecić aktywność fizyczną, bo naprawdę warto. Znalazłam całkiem niedawno świetny trening na siłę, zobaczcie sami http://klataplecybarki.pl/trening-na-sile-5x5/ . Zamierzam go zastosować u siebie. Jak tylko zobaczę pierwsze efekty, to się nimi podzielę razem z wami. Może i was zainteresuje ten trening.
wirka80
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez józio » 2018-09-19, 10:26

Dla sportowców trenujacych na siłowni sporty siłowe jest bardzo dobra tlenoterapia https://oxybaria.pl/ tutaj mozesz zapoznać się z tą terapią i dowiedzieć się jakie plusy możesz z niej osiągnąć. Na pewno dobrze będzie zapoznać sie z tą ofertą jeżeli chcesz dotlenić dobrze mięsnie po treningu, im wiecej tlenu w mięsniach tym szybciej się regeneruja po treningu. Warto się tym zainteresować aby osiagać co raz lepsze wyniki.
józio
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez kijanka » 2020-02-15, 00:54

Dieta jest najważniejsza możemy ćwiczyć i ćwiczyć a nic nie urośnie bez dobrego paliwa dla mięśni :)
kijanka
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Poprzednia strona

Powrót do Sport