Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Przed szkołą nie da się uciec. Z perspektywy czasu nawet nie warto. W tym dziale rozmawiamy o wszystkim co związane z naszą edukacją.

Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Postprzez Sebastian44 » 2020-01-20, 18:28

Co sądzicie o wyborze szkoły policealnej i oferowanych przez nich kierunkach? Czy warto stawiać na nich i czy są tutaj osoby które mają większe doświadczenie w tym zakresie bądź same się zdecydowały? Pozdrawiam!
Sebastian44
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2018-05-17, 08:17
Wiek: 25

Re: Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Postprzez ArekWilczuk » 2020-01-28, 16:09

W mojej opinii, jeśli chodzi o wybór szkoły policealnej to oczywiście warto sprawdzić ofertę Cosinus. Są od wielu lat na rynku, do tego mają świetnie przygotowaną ofertę kierunków i też dbają o to aby zajęcia odbywały się zgodnie z planem dzięki czemu ja już na sam egzamin kwalifikacyjny poszedłem świetnie przygotowany na kierunku technik masażysta i przyznam, że sama nauka przebiegała bardzo pomyślnie.
ArekWilczuk
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2018-05-10, 08:59
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna

Re: Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Postprzez Marcelian43 » 2020-01-31, 11:02

Mam pozytywnie zdanie na ich temat. Ogólnie w szkołach policealnych wycofali kierunki technika Informatyka oraz Rachunkowości, natomiast dla Cosinus udało się wyjść na przeciw oczekiwaniom uczniów bo przygotowali specjalne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe własnie z tych kierunków które również trwają 2 lata i pozwalają na zdobycie takich samych uprawnień. Poza tym chyba już nie trzeba się powtarzać się, że są darmowi i w Łodzi np. można też otrzymać darmowy karnet sportowy OK System (bo tutaj też się uczę własnie na kursie z Informatyki) :)
Marcelian43
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2018-07-19, 09:51
Wiek: 27
Płeć: Kobieta

Re: Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Postprzez Dorik11 » 2020-02-05, 12:24

Czyli jednak można zdobywać nowe kwalifikacje z Rachunkowości i Informatyki to super :) Cosinus zawsze wie co trzeba zrobić i stara się spełniać wymagania uczniów, za to również duży plus dla Nich.
Dorik11
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2019-02-25, 12:15
Wiek: 33

Re: Szkoła policealna Cosinus - Wasze spostrzeżenia

Postprzez PatrycjaK » 2020-02-16, 02:21

Popieram odpowiedzi poprzedników, ponieważ chodziłam u nich na kierunek Technik Kosmetyki i do tego brałam udział już w kilku szkoleniach prowadzonych przez Cosinus i uważam, że poziom jaki reprezentują jest naprawdę godny polecenia bo w końcu ktoś przykłada do tego dużo uwagi, a nie tylko robi je po to aby ściągać pieniądze (bo wszystkie kierunki policealne u nich są oczywiście w pełni darmowe).
PatrycjaK
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2018-07-22, 22:40
Wiek: 27
Płeć: Kobieta


Powrót do Szkoła



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron