Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Jaki samochód kupić?

Twarde tematy dla facetów!

Re: Jaki samochód kupić?

Postprzez gadka8 » 2018-09-03, 22:32

Mozna znalezc fajny samochod za niewielkie pieniadze teraz. Na pewno tez trzeba miec dobrego mechanika. Wiem, ze tutaj http://www.frostthermoking.pl/ sa dobrzy fachowcy. Beda szybko i sprawnie nam naprawiac samochod.
gadka8
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez Grzesier32 » 2018-09-12, 10:32

To zależy czego szukasz, jeżeli ma być to większe auto to polecam zwrócić uwagę na ofertę Hondy i może model CR-V bądź FR-V, które ostatnio sprawdzałem w salonie HondaPlaza Warszawa i muszę przyznać, że naprawdę fajnie się prezentują zarówno od strony wizualnej jaki i parametrów technicznych. Można u nich liczyć na duże wsparcie obsługi oraz znaleźć ciekawie zestawioną ofertę aut używanych sprawdzonych pod względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym.
Grzesier32
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Brayank9 » 2018-09-12, 22:33

Jak dla mnie wybór jest dosyć łatwy. Zdecydowanie wiem czego potrzebuje, jest to większe auto, najlepiej jakiś minivan albo duże kombii. Myśłe ze to jest dobra opcja nie tylko dla osób mających dzieci, ale w takich większych autach można spokojnie przewieźć rowery, bagaże, czy też nawet meble i materiały budowlane, na remont do domu. Ja kierowałam się jednak wyłącznie dziećmi. Z ich powodu nawet zamawiałam w sklepie https://nodik.pl/lusterka-do-samochodu-c-142.html specjalne lusterka do samochodu. Dzięki nim można dokładnie oglądać swoje dzieci podczas jazdy
Brayank9
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Sebastian44 » 2018-09-14, 09:43

Najpierw powinieneś sam dokładnie sprawdzić różne modele i też odbyć jadę próbną, bo samochód trzeba czuć. Jednak będziesz podróżował nim praktycznie codziennie, więc powinien być także wygodny i odpowiednio przestronny jeżeli masz rodzinę. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zajrzał do oferty salonu http://www.auto-res.pl/ który mieści się w Rzeszowie, natomiast mają szeroki wybór modeli nowych i używanych takich marek jak Fiat, Jeep, Alfa Romeo, czy Hyundai. Możesz tez liczyć na wsparcie doświadczonej i miłej obsługi, więc może tam znajdziesz coś dla siebie :)
Sebastian44
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez prudnik » 2018-09-20, 22:49

Najlepiej czarny i szybki :D
prudnik
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez melka2 » 2018-11-27, 09:30

Też ostatnio zadają obie to pytanie, myślę, że przyszła już pora na to, aby zmienić auto, ponieważ ty, co mam obecnie, jeżdżę już od 6 lat....zależy mi na tym, żeby jak najszybciej je sprzedać, jak sądzicie, czy opłaca się to zrobić w skupie? Znalazłam na stronie https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/ całkiem atrakcyjną ofertę jednego ze skupów w Warszawie, warto Waszym zdaniem skorzystać?
melka2
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez WitkowskiX » 2018-11-27, 21:24

To też bardzo dużo zależy od funduszy. Jak dla mnie bardzo fajne samochody to są Peugeoty albo Toyoty bardzo przyjemne autka
WitkowskiX
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez Rozgadana » 2018-11-28, 22:57

Wybór odpowiedniego samochodu to duże wyzwanie więc warto dobrze się zastanowić. Przede wszystkim też zanim podpiszecie umowę to zdecydujcie sie na sprawdzenie samochodu przed zakupem. Najlepiej pojechać na oglądanie auta z fachowcem, który oceni jaki jest faktyczny stan samochodu. Tego typu usługi oferuje firma Mzcars https://sprawdz-auto24.pl/ . Dzięki fachowej ocenie będziecie mieć pewność, że kupujecie auto sprawne i bez ukrytych usterek.
Rozgadana
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez tomusie_k » 2018-12-02, 13:12

Zawsze podobały mi się Mazdy... Chciałem kupić Mazdę 6, ale odradził mi znajomy, który był świeżo po remoncie silnika.
Szukałem więc dalej, auta, które spełni oczekiwania moje i partnerki, a z perspektywy czasu i będzie odpowiednie na wyjazdy i.. dziecko :) Wszystkie elementy - wygodne, duże, całkiem zgrabne i szybkie - spełniła Skoda. Trochę tu lokuję produkt ( za co mi nie płacą ;dd), ale rzeczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni.
tomusie_k
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Poprzednia strona

Powrót do Męskie Sprawy