Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Samochód dostawczy

Długie rozmowy o warczących silnikach, wygodnych kanapach, luksusowych nadwoziach i rozgrzanych do czerwoności licznikach szybkości.

Samochód dostawczy

Postprzez melka2 » 2017-09-17, 11:49

Witam serdecznie,
czy możecie mi polecić jakieś wypożyczalnie samochodów z Wielkopolski, które oferują wynajem aut dostawczych?
Znalazłam w internecie firmę Kangoor, która w sumie oferuje niskie ceny i samochody w dobrym stanie technicznym, a swoje oddziały mają również w Wielkopolsce. Może ktoś z Was miał okazję korzystać z ich usług i może coś więcej nas ten temat powiedzieć? Opłaca się?
melka2
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Re: Samochód dostawczy

Postprzez gadula » 2017-10-03, 12:12

Ja Ci mogę polecić wynajem samochodów dostawczych w Białymstoku. Opłaca się bez wątpienia, warto chociażby sprawdzik na zamieszczony tam cennik. Wszystko masz wypisane czarno na białym, razem z aktualnymi zdjęciami pojazdów i opisem.
gadula
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Re: Samochód dostawczy

Postprzez Elektra » 2018-02-12, 12:38

W Wielkopolsce niestety nie znam. Mogę polecić na terenie Warszawy, przy ulicy Postępu, może sie komuś przyda. To bardzo dobra wypożyczalni aut dostawczych z autami nowymi oraz w dobrych cenach. Poza tym auta są czyste, bardzo zadbane, a do takiego auta chętniej się wsiada.
Elektra
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Powrót do Motoryzacja