Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Burze, nawałnice... Wszyscy żyją?

Obejrzałeś wiadomości, usłyszałeś o zdarzeniu, o którym warto podyskutować? Wydarzenia z Polski i ze świata.

Re: Burze, nawałnice... Wszyscy żyją?

Postprzez K@SiK;D » 2008-09-12, 14:28

to co ja widziałam słyszałam nie życzę nikomu... to było straszne ja byłam u koleżanki jak to wszystko się stało zaraz miałayśmy wyjść z domu ale jej brat nagle wskoczył do pokoju i pow że trąba idzie... myślałam że zarty sobie rabi bo my siedzieliśmy od drugiej strony domu w pokoju z którego jak się patrzyło było lekko zachmurzone niebo i zaczeło kropić gdy wyszliśmy z drugiej strony serce przestało mi bić... widziałam jak coś zbliża sie prosto na nas szybko do domu garaż zamykało 4 chłopaków i ledwo zamknęli kilka sekund w piwnicy i zaraz wszystko ucichło... jak wyszłam nie mogłam uwierzyć w to co widziałam las który był niedaleko prawie znikł... zostało kilka zapałek ;( na szczęście z domu koleżanki zabrało kilka dachówek... ale jak zobaczyłam tor tej trąby czyli idąc śladami zniszczeń doszło do mnie że u mnie w domu nie jest za fajnie... przez godzinę próbowałam dodzwonić się do domu wiedziałam że jest coś nie tak... gdy usłyszałam głos mamy nie mogłam wydusić z siebie słowa... kazała mi zostać u koleżanki z resztą i tak nie było przejazdu... do domu dotarłam na drugi dzień... nie umiem określić co w tedy czułam gdy zobaczyłam dom bez dachu...

2i pół tygodnia bez prądu... 1i pół tygodnia bez dachu...

to jest nie do opisania... koszmar na jawie ;(
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Re: Burze, nawałnice... Wszyscy żyją?

Postprzez Elektra » 2018-02-10, 15:43

O matko, masakra po prostu :( Żal ludzi w takich sytuacjach. Tym bardziej, że często i gęsto pomocy z żadnej strony.
Dlatego tak bardzo przywiązuję wagę, by dom był bezpieczny, na tyle ile mogę dać z siebie. Przy zakładaniu dachu trzeba wybierać odpowiedni materiał na taki klimat, jaki sie u nas wytworzył. Myślę, że idealne rozwiązanie to marka gerardroofs Wytrzymałe pokrycia dachowe, wytrzymałe przy takich anomaliach pogodowych. Czasem warto zapłacić ciut więcej i spać spokojnie.
Elektra
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności