Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Poznanie

Rozmawiamy na tematy, które w dużej części wypełniają nasze życie i nadają mu sens. Przemyślenia, problemy, praktyczne rady.

Poznanie

Postprzez gadaczka » 2013-06-29, 10:47

Na co zwracacie uwagę,kiedy poznajecie faceta, chłopaka?. Co jest dla Was ważne?,wygląd (tak) , wiedza?(tak), kultura(tak) ,czy może jeszcze coś innego bierzecie pod uwagę? Temat chyba dosyć intrygujący. Do usłyszenia.:)
gadaczka
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Re: Poznanie

Postprzez favikonka » 2015-05-01, 16:25

gadaczka napisał(a):Na co zwracacie uwagę,kiedy poznajecie faceta, chłopaka?. Co jest dla Was ważne?,wygląd (tak) , wiedza?(tak), kultura(tak) ,czy może jeszcze coś innego bierzecie pod uwagę?

Wygląd - oczywiście, że jest ważny, nie zainteresowałabym się facetem, który ma dziary na każdym kawałku skóry, kolczyk w nosie, pępku i buk wie gdzie jeszcze, nie myje włosów albo chodzi w słitaśnych rurkach. Wiedza? To zależy na jaki temat, na pewno IQ powyżej 115 punktów jest mile widziane, ale nie musi wiedzieć kiedy był chrzest Polski i ile jest 245x89(47326/4576890)+32566879. Kultura? To też zależy, miło by było, gdyby nie przeklinał, nie bekał i nie puszczał bąków przy mnie, ale nie musi otwierać mi drzwi ani płacić za mnie w restauracji. Szczerze mówiąc najważniejsza rzecz, na jaką zwracam uwagę u faceta to jego zachowanie, ale nie chodzi mi o elegancję i kulturę, tylko raczej o to czy jest miły, sympatyczny, życzliwy.
favikonka
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Re: Poznanie

Postprzez Karolka123 » 2018-02-07, 10:47

Dla mnie ważne jest też to, jak ja się czuję w czyimś towarzystwie. Zwraca przede wszystkim uwagę na to, czy nam się rozmowa klei i czy moje skrępowanie opada w toku spotkania (rzecz jasna jakieś granice zachowuję :D). Lubię się przy mężczyźnie poczuć tak jakoś... swojsko :)
Karolka123
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Powrót do Miłość, przyjaźń, seks