Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Włosy puszące się i matowe

Każda kobieta ich używa w większym lub mniejszym stopniu. Służą do pielęgnacji, ochrony, oczyszczania i upiększania ciała. Bierzemy pod lupę kosmetyki wszelkiego rodzaju.

Włosy puszące się i matowe

Postprzez Norka » 2016-09-10, 15:06

Widziałam gdzieś reklamę kosmetyków do włosów kerastase dyscypline czy ktoś używał tej serii i może coś więcej na jej temat powiedzieć?Bo co jak co ale wszelkie specjały do włosów puszączych się mi nic nie pomagają i wyglądam jak pudel -w szczególności po umyciu głowy Embarassed Marzą mi się gładkie i błyszczące włosy bo teraz to mam masakrę na głowie i nie potrafię jej ogarnąć :x
Norka
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Re: Włosy puszące się i matowe

Postprzez sabka » 2016-09-19, 18:01

Oj wiem o czym mówisz...moje włosy troszkę lepiej wyglądają po regularnym olejowaniu, ale też przymierzam się na kosmetyki kerastase http://www.kerastase.com.pl/. Moja koleżanka z pracy takich używa, poleca bardzo, rzeczywiście z szorstkich włosów ma teraz gładkie, miękkie i sypkie. Próbuj, myślę, że będziesz zadowolona.
sabka
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Ilonakwiek » 2017-07-07, 09:22

ja byłam na takim badaniu i mi wyszło że mam włosy wysokoporowate czy jakoś tak i muszę o nie specjalnie dbać może u cb jest podobnie?
Ilonakwiek
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez mika » 2017-08-01, 12:51

Ja też mam podobny problem i zastanawiam się czy nie wykonać keratynowego prostowania włosów. Raz, że będę mogła pożegnać się z prostownicą, która przecież niszczy włosy a poza tym będą bardziej odżywione i nawilżone dzięki keratynie. Już nawet zakupiłam zestaw z Inoaru bo moja fryzjerka bardzo poleca ich kosmetyki. Znacie je ?
mika
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez basiazmuda » 2017-08-04, 17:12

slyszalam, ze na wlosy puszczace sie swietnie sie sprawdza loreal serum http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/serum - podobno fajnie nawilza wlosy i sprawia, ze sa miekkie w dotyku. Sama zastanawiam sie czy nie zakupic takiego :)
basiazmuda
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez gadula » 2017-10-21, 08:21

Gdybyście w ciągu dalszym zastanawiały się nad pielęgnacją, to mogę wam polecić ten artykuł : https://pl.oriflame.com/beautyedit/heal ... care-guide bo naprawdę jest świetny. Odności się do naturalnej pielęgnacji, wyjaśnia wiele kwestii, są w nim zawarte odpowiedzi na pytania które mnie na przykład wcześniej nurtowały. Dawno nie czytałam tak dobrego artykułu.
gadula
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez WioLka34 » 2017-12-18, 22:30

Włosy puszące i matowe z pewnością wymagają pielęgnacji i zastosowania odpowiednich środków. Po pierwsze trzeba się zastanowić czy na pewno używasz odpowiedniego szamponu. Szampony zbyt agresywne mogą wysuszać włosy przez co zaczynają się puszyć. Do tego do pielęgnacji przed myciem warto włączyć olej arganowy lub kokosowy, którym należy natrzeć suche włosy i pozostawić tak na jakiś czas (przeczytaj informacje). Dobrze jest też zastosować odpowiednią odżywkę po myciu bez spłukiwania. I to co również oczywiste to trzeba ograniczyć suszarkę i prostownicę, bo to najbardziej niszczy włosy.
WioLka34
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez klosj » 2018-01-03, 18:24

mnie fryzjer we wrocławiu zainspirował o tego żeby zacząc olejowac włosy
klosj
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez lalamidka » 2018-01-17, 12:48

A zaglądaliście już do sklepu oferującego profesjonalne kosmetyki do włosów http://www.ivasklep.pl/dla-niej-pielegnacja
Ich produkty to szeroki wybór kosmetyków do włosów znanych i lubianych marek,możemy wybierać wśród wielu masek,toników,odżywek,szamponów i olejków.To,co wyróżnia ich od innych sklepów,to fakt,że ich produkty dostępne są jedynie w sklepie internetowym,nie znajdziemy ich na pólkach naszych ulubionych drogerii.Wielu fryzjerów je stosuje i dlatego wychodząc od nich mamy wrażenie,że nasze włosy są bardziej lśniące,zdrowsze i zadbane.
lalamidka
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Powrót do Kosmetyki