Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

zapalenie pęcherza

Czasami pojawiają się problemy zdrowotne, o których nie każda z nas chce mówić. Jednak nie warto bagatelizować objawów. Zajrzyj, zapytaj, służymy pomocą.

zapalenie pęcherza

Postprzez venus » 2017-11-09, 12:44

Któraś z Was się z tym dziadostwem męczyła? Mozna się jakoś samemu wyleczyć, jutro czeka mnie wyjazd a tylko biegam w kółko do toalety, do przychodni dostać się nie mam szans :(
venus
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Re: zapalenie pęcherza

Postprzez walek » 2017-11-15, 16:03

najskuteczniejsze jak dla mnie jest urofuraginum max, to mi szybciej pomaga niż domowe sposoby, a próbowałam wielu bo i nasiadówek, ciepłych okładów, może to ciut przyniosło ulgę ale niestety nie leczyło, dopiero po lekach przestałam co chwilę chodzic do toalety
walek
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez venus » 2017-11-28, 21:15

dzięki, kupiłam sobie to urofuraginum max w aptece, fajnie ze nie trzeba recepty bo u nas dostać się do lekarza to jakiś cud chyba, szybko to faktycznie działa :) ale dobrze było już nie wstawać w nocy do toalety, ulga niesamowita
venus
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez marysia90 » 2017-12-11, 17:58

Też właśnie ostatnio trafiłam na ten wątek,bo dostałam zapalenia i szukałam czegoś skutecznego, więc zdecydowałam się na polecane urofuraginum max. I dobrze, bo objawy przeszły bardzo szybko, przestało mnie piec i nie musiałam co chwile biegać do toalety, tabletki brałam tydzien i mam nadzieje, zapalenie długo nie wróci
marysia90
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Powrót do Zdrowie intymne