Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Najlepsza marka samochodu?

Długie rozmowy o warczących silnikach, wygodnych kanapach, luksusowych nadwoziach i rozgrzanych do czerwoności licznikach szybkości.

Re: Najlepsza marka samochodu?

Postprzez Wercia881 » 2017-08-10, 12:14

Jak dla mnie najlepsze samochody produkuje Bawaria Motors BMW. Te samochody to już klasyk i każdy wie chyba, że BMW znaczy niezawodność. Ja akurat nie mam auta tej marki ale w najbliższym czasie chciałabym wymienić i na pewno przejdzie się do salonu BMW pooglądać ich oferty. Nowe BMW serii 5 chodzi mi po głowie.
Wercia881
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Nalrak » 2017-09-28, 15:58

Ja to się w sumie na samochodach nie znam.... Zawsze jak jest mi potrzebny samochód na dłużej, to z pomocą przychodzi mi jakaś wypożyczalnia samochodów i mam problem z głowy. Uważam, że to korzystniejsza ocpja niż cały rok utrzymywać samochód, który miałby tylko stać i sie kurzyć
Nalrak
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez WerkkaM » 2017-10-06, 09:04

Ja to od lat jestem wierna fordowi. W sumie cala moja rodzina praktycznie jezdzi tymi samochodami i nikt nie narzeka :) Jezeli jestescie z Warszawy i okolic to polecam zajrzeć do salonu forda http://www.ursyncar.pl . Na pewno traficie na swietne okazje cenowe
WerkkaM
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja