Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

pościel

Rozmawiamy na tematy, które w dużej części wypełniają nasze życie i nadają mu sens. Przemyślenia, problemy, praktyczne rady.

pościel

Postprzez kaktus » 2018-12-20, 17:34

Chce jeszcze teraz przed świętami kupić sobie jakąś ładną pościel. Zastanawiam się tylko gdzie poszukać takiej by cena była przystępna a przy okazji by jakość była dobra i by po dłuzszym czasie nadawała się do użytku. Przy moich poszukiwaniach, trafiłam tutaj https://estilex.pl/nowe-produkty , na jakies fajne pościele. Chyba na to się skuszę.
kaktus
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2018-04-16, 14:04
Wiek: 0

Re: pościel

Postprzez IlonaW29 » 2018-12-25, 16:38

Wiele pięknych wzorów pościeli bawełnianych znajdziesz również w ofercie sklepu mumla.pl w którym również ostatnio kupiłem dla siebie pościel w leśne zwierzęta oraz dla naszych dzieci we wzór mapy. Bardzo ładnie wykończone, ciepłe i do tego trwałe także już kilka sezonów są z nami :)
IlonaW29
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2018-07-13, 16:33
Wiek: 26
Płeć: Kobieta

Re: pościel

Postprzez wirka80 » 2018-12-27, 20:07

Natomiast jeśli szukacie pościeli do hotelu, to z czystym sumieniem mogę wam polecić firmę Grupa Tekstylna . To lider na polskim rynku. Szeroki zakres usług, wysoka jakość sprzedawanych produktów. Na pewno będziecie zadowoleni.
wirka80
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2017-11-10, 17:21
Wiek: 0
Płeć: Kobieta


Powrót do Miłość, przyjaźń, seks



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron