Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

opryszczka?

Ten dział dedykowany jest wszystkim, którzy dbają o siebie. Poznaj praktyczne metody na bycie pięknym i młodym oraz podziel się swoimi sposobami.

opryszczka?

Postprzez slodkazosia » 2020-03-11, 01:03

Mam pytanie na temat opryszczki, swędzi mnie górna warga i jest lekko zaczerwieniona. Czy jest duża szansa, że to właśnie opryszczka zaraz się pojawi? Czy już teraz jest sens coś brać, w piątek mam ważne spotkanie :( nie chcę iść z tym czymś na ustach
slodkazosia
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2018-03-20, 15:02
Wiek: 24
Płeć: Kobieta

Re: opryszczka?

Postprzez turcia » 2020-05-15, 22:14

zawsze jest sens działania przed pojawieniem sie bąbelków, wtedy rozwój będzie zahamowany i nawet jak się pojawi to nie będzie aż tak uciążliwa i szybciej się też wygoi, ja zawsze się smaruję hevipointem, to jedyny sztyft na opryszczkę jaki jest dostępny w aptekach
turcia
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2018-10-23, 16:19
Wiek: 33

Re: opryszczka?

Postprzez JaHarris99 » 2020-07-03, 15:13

spróbować możesz. Mi osobiście jednak nic nie pomaga. Jak ma wyskoczyć, to wyskoczy. Próbowałam tabletek, stosowałam maść... i nic. Opryszczka wychodzi przy dużym zmęczeniu organizmu, staram się zatem tak funkcjonować, by mój organizm nie odczuwał wielkiego zmęczenia, albo inaczej - ciągłego zmęczenia. Myślę, że mi się to udaje, bo opryszczka wychodzi mi 1-2 razy w roku.
JaHarris99
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-07-03, 14:56
Wiek: 0


Powrót do Zdrowie, uroda



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron