Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Odpadki forum - wszystko co zamknięte lub niepotrzebne znajduje się właśnie tutaj.

On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-06, 22:39

Problem jest w tym że,mam przyjaciela który mi sie na początku podobał jak nie był jeszcze moim przyjacielem ..teraz go już dobrze znam..wiec trudno mi powiedzieć...On nie może znaleźć tej jedynej..ciągle to nie ta..Ja akurat mam ten sam problem co on..na wzajem sie wspieramy..i dziś padło..że może to ,,my,, powinniśmy być para ...!!! Mam tez przyjaciółkę która jest dla mnie jak siostra i ona z nim kręciła..sama nawet jej pomagałam troszkę sie wokół niego zakręcić...i zawsze jak widzi mnie z nim gdzieś to jest zazdrosna ..a nie powinna chyba...Nie wiem co mam robić...z nią jestem nie rozłączna prawie..a z nim dużo przeżyłam i mu ufam strasznie jak żadnemu facetowi..on mi tez ufa: ). . .Ale boje sie że jak bym z nim była to ona by sie ode mnie odwróciła..:(kiedyś mi sie przyznała że bała się że będę chciała z nim być..no ale cóż...co mam robić??
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Amy` » 2009-08-06, 22:42

pogodajcie może w trójke o tym? albo najpierw z nią?? ;D
new age hip hop. dance
Avatar użytkownika
Amy`
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 320
Dołączył(a): 2009-05-22, 05:29
Lokalizacja: sala taneczna
Wiek: 18
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-06, 22:43

no ale co ja mam jej powiedzieć?
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Amy` » 2009-08-06, 22:45

że zaistniala taka sytuacja i ze ona jest ci rowniez bliska.. ze nie zrobisz nic bez jej zgody itd... no i podtawa ze tobie tez na nim zalezy
new age hip hop. dance
Avatar użytkownika
Amy`
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 320
Dołączył(a): 2009-05-22, 05:29
Lokalizacja: sala taneczna
Wiek: 18
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-06, 22:48

no to oczywiste ze mi na nim zależy..boje się jej reakcji...łatwo sie mówi żeby pogadać..trudniej to zrobić:(
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez paulus19922 » 2009-08-06, 22:54

ja myślę, że lepiej najpierw wypytaj ja delikatnie czy on jej się podoba i czy wiążę z nim jakieś nadzieję.
Ty wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy...
Avatar użytkownika
paulus19922
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 2009-04-24, 21:04
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-07, 11:12

paulus19922 napisał(a):ja myślę, że lepiej najpierw wypytaj ja delikatnie czy on jej się podoba i czy wiążę z nim jakieś nadzieję.
no ona chciała z nim kiedyś być,a teraz to nie wiem...
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez paulus19922 » 2009-08-07, 11:25

no to właśnie chodzi mi czy teraz też chce
Ty wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy...
Avatar użytkownika
paulus19922
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 2009-04-24, 21:04
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-07, 11:47

On mi mówił że widział się z nią ostatnio na jakimś ognisku..ale nie była zachwycona..to ją olał wtedy..i siedział z kumplami..nie wiem jak to jest między nimi w końcu..
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez MiMi xdxd » 2009-08-07, 12:22

ja bym na twoim miejscu porozmawiała z nią... jak to jest z tym chłopakiem i czy coś do niego czuje... zgadzam się z Amy` i paulus19922. to jest przecież twoja dobra przyjaciółka i traktujesz ja jak siostrę wiec nie powinna mieć nic przeciwko temu żebyś z nim była ;) chyba ze jednak coś dalej do niego czuje...
MiMi xdxd
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2009-08-05, 12:05
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-07, 13:00

no tak..ale ona nigdy nie wie czy coś do kogoś czuje..mi sie wydaje ze ona szuka oparcia w jakimś chłopaku..bo kiedyś sie zakochała w takim jednym..no ale on się nią bawił a ona wszystko na poważnie robiła..i on teraz ma inna laskę..ona o każdego jest zazdrosna więc ja już nie wiem..a jak ona mi powie że on jej się nadal podoba i takie tam?? to co ja mam robić..on już z nią nie wiąże żadnych nadziei przecież...
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez MiMi xdxd » 2009-08-07, 14:11

hmmm... ale chyba ta przyjaciółka tez chce twojego szczęścia... wiec powinna dać ci wolna rękę... no przynajmniej ja bym prawdopodobnie tak zrobiła... a jak on do niej nic nie czuje to powinna się z tym pogodzić przecież nic na sile nie? ;)
twoje przyjaciółka ma chyba tak ze 'sama nie weźmie i drugiemu nie da' bez urazy oczywiście. to jest tylko moje zdanie na ten temat ;)
MiMi xdxd
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2009-08-05, 12:05
Wiek: 16
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Marta_91 » 2009-08-07, 15:13

Miód Malina napisał(a):i zawsze jak widzi mnie z nim gdzieś to jest zazdrosna ..a nie powinna chyba... Ale boje sie że jak bym z nim była to ona by sie ode mnie odwróciła..:(

przyjaciółka sie tak nie zachowuje, to ci powiem. powinna chciec twojego szczęścia, nie? a skoro ten chłopak do dziś się z nią nie związał, to znaczy że nie chciał z nia być. moim zdaniem postaw sprawię jasno: powiedz jej że skoro tyle czasu coś kombinuje i nic z nim nie wykombinowała to chyba moze odpuścic i dać szanse innym. nie zamknie go przecież pod kluczem czy w klatce zeby inne na niego nie patrzyły. on w koncu nie jest jej.
z drugiej strony uważaj zeby chłopak nie pogorszył relacji miedzy wami, to nie powód zebyście sie między soba kłóciły czy coś. jesli on mówi serio i jest odpowiedzialny - angazuj się, ale upewnij sie czy jest zdecydowany, żeby po dwóch tygodniach nie było: "sorry, ale nie wyszło".
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez ano » 2009-08-08, 22:06

Zgaszam się z Martą, poniekąd Cię rozumiem, moja przyjaciółka była uparta na jednego chłopaka, ale on jej nawet nie dostrezgał, co więcej, nie rozmawiali nigdy ze sobą, nie znali się. Pare razy później mówiła, że dała sobie spokój. Ja nawet nie miałam takiego zamiaru, ale wyszło mi z nim na jakiejś imprezie całowanie, przytulanie itd... Jako iż wtedy już coś sobie wypiłam to pierwsze co zrobiłam to piszę do przyjaciółki cała zjarana, bo chłopak robi za jedno ze szkolnych ciach. Nie odzywała się do mnie tydzień, unikała mnie itd... Nieciekawie, ale minęło jej gdy go jej przedstawiłam, sama wiedziałam, że jest pusty w środku, chciałam żeby ona sobie darowała, tak też się stało :D Ło matko, opowiedziałam własną historię, tfuuu. Co do Twojej sprawy to mogę stwierdzić, że między Tobą i tym chłopakiem jest jakaś więź, ja pogadałabym z przyjaciółką i przedstawiła jej sytuacje, szczerze, wytłumaczyła, że to może być coś więcej, że to sporo dla was znaczy i zapytała się czy będzie mnie wspierać w tym wszystkim. Życzę powodzenia i informuj na bierząco co się dzieje :)
Picu, picu, chlastu, chlastu,
mam nastrój,
ale nie mam płuc jedenestu.
Avatar użytkownika
ano
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2009-01-04, 14:33
Wiek: 18
Płeć: Kobieta

Re: On czy ona??czy moze oboje..pomóżcie

Postprzez Miód Malina » 2009-08-10, 08:30

ehhh,nie wiem jak to bedzię..jak wrócę do polski to z nią pogadam..czyli w sobote już...a z nim ciągle gadam na gg.mmm...my sie tak dobrze rozumiemy tak jak z nikim innym,:P xD Dziękuje za rady...mam nadzieję że poskutkują..i postaram sie informować was na bieżąco.. :D
Miód Malina
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2009-07-29, 17:06
Wiek: 17
Płeć: Kobieta

Następna strona

Powrót do Śmietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron