Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Odmienny styl...?

Bycie trendy wymaga ciągłego śledzenia tej tematyki. Dobry smak i styl to jedno, jednak bez gruntownych podstaw nie da się być zawsze na topie!

Odmienny styl...?

Postprzez Marta_91 » 2008-06-10, 19:49

Co sądzicie o ludziach, którzy zaskakują, a nawet wywołują kontrowersje swoim wygladem? Np. słynna już Sylwusia z tvn-u. Tylko raczej chodzi mi o coś bardziej dziwnego... Coś co każe nam się obejrzeć za taką osobą na ulicy.
Mam pewien przykład. Na początku moja kolezanka uważała że laska wstawia zdjecia znalezione w necie. Ale duża ilość tych zdjęć na których jest ciągle ta sama osoba w róznych sytuacjach, przemawia za tym że to prawdziwy photoblog... Tak czy nie, gdzieś jest taka dziewczyna, której ktoś zrobił te zdjęcia. Wśród moich znajomych od jakiegoś czasu krąży taki link: http://www.photoblog.pl/heartcore/ ...
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Re: Odmienny styl...?

Postprzez optymistka » 2008-06-10, 20:16

Hmm, to co pokazałaś to hardcore, ale jak panna taką siebie akceptuje i jest jej dobrze w swojej skórze, no nikomu nic do tego. Wiecie, gdyby prszeszła się po ulicy w NY, aż takiego zainteresowania by nie wzbudziła. Polska to... inny świat, bardziej, że tak powiem konserwatywny, przyzwyczajony to stałych wzorców.

Za Sylwusią te bym się oglądneła, ale potem bym wybuchła śmiechem.
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez K@SiK;D » 2008-06-10, 20:22

dzisiaj oglądałam rano coś tam gdzie mówili o opalaniu sie toples to mozna powiedzieć ze z tym tematem sie wiąże...

w innym kraju jest to normalne i jak babka idzie z gołymi cyckami czy sie opala tak na plaży to nie robi na nikim wrażenia a u nas to nawet na podwórku nie możesz sie tak opalać bo jest możliwość ze ktoś podejrzy... jak zawsze każdy kraj to inna kultura i inaczej sie "nosimy"

a tacy ludzie mi nie przeszkadzają by tylko mi krzywdy nie robili :razz: no ale muszę sie przyznać ze pewnie i tak bym sie obejrzała za taka osobą jak pokazałaś bo to nie spotykane i tylko by mnie ciekawiło jak ona wygląda i co z sobą zrobiła :D heh...
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2008-06-10, 20:23

haha, no tak, trudno by było powstrzymać śmiech w tym wypadku xD
hmm, tacy ludzie to mi nie przeszkadzają... jak się tak dobrze mają to niech sobię żyją, byle by nie ze szkodą dla innych. ale, no chyba zdziwienie by wzięło górę, taki widok raczej niecodzienny. ale też prawda że, jak podałaś, w Stanach przyjęte byłoby to inaczej. ale chyba i tak nieco by się wyróżniała z szarego tłumu...
P.S. ma ciekawych znajomych. tzn. oni mają niezłe charaktery, bo ich wygląd jest ok, co innego można powiedzieć o ich zdjęciach i podejściu...
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez play_with_me » 2008-06-10, 22:36

optymistka napisał(a):Hmm, to co pokazałaś to hardcore, ale jak panna taką siebie akceptuje i jest jej dobrze w swojej skórze, no nikomu nic do tego. Wiecie, gdyby prszeszła się po ulicy w NY, aż takiego zainteresowania by nie wzbudziła. Polska to... inny świat, bardziej, że tak powiem konserwatywny, przyzwyczajony to stałych wzorców.

Za Sylwusią te bym się oglądneła, ale potem bym wybuchła śmiechem.

jakoze nie chce mi sie pisac, a zgadzam sie z wypowiedzia optymistki, wiec pozwole sobie sie nia podeprzec i zgodzic sie z tym w 100%
Możesz mnie zabić, ale najpierw pocałuj......
play_with_me
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez mar-LENKA » 2008-06-11, 13:45

ee .. każdy ma swój styl.
Co mi do tego, czy dziewczyna się ubiera dziwacznie, na czrno, na EMO, czy na różowo.. Nic co ludzkie nie jest mi obce xD Dużo razy już takie osoby widziałam.. ^^
Poplotkują, poplotkują i z czasem przestaną.. xD
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2008-06-11, 18:11

takiej jak w tym photoblogu to sorki ale na ulicy jeszcze nie widziałam, emo przy niej wymieka ;p
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez brawurka » 2008-06-13, 14:34

kazdy jest jaki jest ale nie popieram takiego stylu. tatuaz?ok, kolczyk?ok..ale zeby nie bylo tego tysiace, ze wolnego skrawka na ciele nie mozna znalezc :bad:
Obrazek
brawurka
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2010-02-16, 14:19

nie no, to już bije o głowę wszystko do tej pory... przeglądacie demotywatory. codziennie, lub od czasu do czasu. pewnie natknęliście się na choć jeden demot na temat emo-martynki. myslałam ze to jakiś wymysł, ale jak dostałam linka do tego http://demotywatory.pl/977386/Piosenka-EmoMartynki wklepałam to na wrzute... i o zgrozo usłyszałam tą powalającą nutę: http://hela456.wrzuta.pl/audio/3kKo42tN ... o_martynka. (wrażliwi nie słuchać).
nastepnym moim krokiem było znalezienie bloga... co również nie było trudne. po przeczytaniu tego fragmentu notki:
jAk prZyjeChałaM tOo jeSzczE byŁo trOoszQ czAsu dO LesSons (LekcJi) i pOostanOowiŁam pÓjŚść dOo cHigiEniStki i zApytAć siEm o mojOom ciOonrZem. xddd.AjĆć.! nOo tOo jeJ siEm zapYtaŁam i oNa (niE zgAdniEciE) oNa pOowieDzaiŁa żE oOd papiErOośkÓw niE moŻna zAjśĆć w cioOnrZem...x//. aLe sOosNa.. x//. ALe sZaL.. x//. a sZkOodA bOo juŻ sieM przywiOnzaŁam dOo teGo mOojiCh chiLdrEn.!.!x////. x(((((.

http://emo-martynka.blog.onet.pl/
zaczęłam się zastanawiać, czy to nie prowokacja? to niemożliwe że są tacy ludzie... już prędzej uwierzę w ludzi na Marsie...
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez mar-LENKA » 2010-03-15, 14:48

A tak poza tym to ta cała Sylwusia udawała tylko taką, pewno dla kasy.. Poza tym mam Jej nk, i tam miała napisane....
Co do tej dziewczyny, no to każdy ma swój styl, może pamiętacie Roniego, pewnie z koleżankami się do Niego kiedyś wybierzemy, a co.
Emo- martynka wydaję mi się prowokacją, nie no bez przesady, żeby tak pisać.. Ale cóż ,różni ludzie po tym kraju chodzą.
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez nieogarnięta. » 2010-08-08, 14:53

Każdemu podoba się coś innego , każdy lubi coś innego. Ja podziwiam ludzi , którzy nie boją się wyzwań i pokazywania tego , ze sa sobą , a w jaki sposób to robią jest ich indywidualną sprawą. pozdrawiam.
nieogarnięta.
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez paullina9492 » 2010-08-08, 15:42

A teraz z innej beczki http://www.leblogdebigbeauty.com/ co sądzicie ?

Jak dla mnie to niesamowite poczucie braku kompleksów... aż zazdroszczę :D
Obrazek
paullina9492
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez optymistka » 2010-08-08, 19:46

.. też tego jej zazdroszczę. Najważniejsze to dobrze czuć się w włsanej skórze, aczkolwiek wszystko ma swoje granice, bo przecież kg też mają wpływ na nasze zdrowie. Kobiet ma ładną twarz i zadbane włosy. Nie wiem szczerze co wiecej napisać..
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Marta_91 » 2010-08-08, 23:03

nieogarnięta. napisał(a):Każdemu podoba się coś innego , każdy lubi coś innego. Ja podziwiam ludzi , którzy nie boją się wyzwań i pokazywania tego , ze sa sobą , a w jaki sposób to robią jest ich indywidualną sprawą. pozdrawiam.

taaa, ja ją tez podziwiam... a będe jeszcze bardziej jak za parenaście, paredziesiąt lat te tatuaże "rozpełzną" na jej ciele... -> http://wd2.photoblog.pl/lvp1/201002/21/57837261.jpg
a i to też jest wyzwanie -> http://wd2.photoblog.pl/lvp1/200910/62/50218041.jpg - to nie podłoże jakiejś choroby?

a co do dziewczyny z linka pauliny, to jest ładna. natura obdarzyła ją urodą, którą nieco zepsuła tymi kilogramami... i nie można mówić że to jest właśnie to, wygląda super i grube też piękne. nie mówię że jest brzydka, ale idąc podobnym tokiem myślenia każdy musiałby tak wyglądać, a jeśli świat zapełniłby się takimi osobami to oj... tak jak wszędzie ważna jest równowaga, nie żadne skrajności.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez nieogarnięta. » 2010-08-09, 13:27

umie pokazać piękno , choć nie wszystkim ono kojarzy się z kilogramami nieco wiekszymi. Ladna kobieta.
nieogarnięta.
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Następna strona

Powrót do Moda, style