Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Moda męska

Bycie trendy wymaga ciągłego śledzenia tej tematyki. Dobry smak i styl to jedno, jednak bez gruntownych podstaw nie da się być zawsze na topie!

Re: Moda męska

Postprzez Marta_91 » 2008-04-27, 14:06

Erwin napisał(a):Może ja jakiś nieteges, ale nie wiem o co Ci chodzi

po prostu rozwaliłeś mnie, spodziewałam się czegoś takiego: "tak, te buty są fajne ponieważ to, to i to" lub "nie, nie podobają mi się, bo tak i tak" a ty wyleciałeś z takim tekstem rotfl a minę wyobrażam sobie podobną do tej: :confused:
;)

[ Dodano: 2008-04-27, 14:11 ]
optymistka napisał(a):Po trzecie każdy lubi co innego, ja nie lubie ziomków w klinem w kolanach albo jeszcze i lepiej z bluzą, taką, że jak ją założy no wygląda jak moja nocna pidżama.

Erwin, chowaj się ;)

to nie tylko damskie buty, bo jak ja bym np wygladała w takich jak optymistka pokazała? jak facet ma zadbane (nie mówię o zadenj depilacji itp) nogi to czemu nie, i ta plaża to faktycznie, a nie tak jak niektórzy w 30 stopniowy upał gotują się w adidasach i białych skarpetach (które rzecz jasna przestają być białe :/ )
optymistka napisał(a):No to powodzenia... adidasów na plaży.

buahaha, z tego też leżę, kocham was za te teksty ;)
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez optymistka » 2008-04-27, 14:12

Ps. do tamtego.. jestem pewna, że za jakiś czas zmienisz styl i schowasz przeduże koszulki i gacie z klinego głęboko na spód. Bo będziesz wyglądał jak chłopczyk a nie mężczyzna. Jak to ujęte wcześniej.
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Erwin » 2008-04-27, 14:16

Może i styl zmienię, ale teraz jest teraz i takie jest moje zdanie i tak lubię się nosić. A co do japonek, to jest coś takiego jak sandały i wygląda to o niebo lepiej.
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez optymistka » 2008-04-27, 14:19

Po co rzucach tekstami, że facet w japonkach to chłopczyk/ pedałek... ? Dla innych chłopczykami per pedałkami mogą być skejci.
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Erwin » 2008-04-27, 14:22

optymistka napisał(a):Po co rzucach tekstami, że facet w japonkach to chłopczyk/ pedałek... ? Dla innych chłopczykami per pedałkami mogą być skejci.

Bo takie jest moje zdanie. Owszem, skejci mogą być postrzegani podobnie. Ale dochodzimy do konkluzji: co z tego? Z resztą każdy ma swoje zdanie i nawet jakby ktoś myślał, że jestem "pedałkiem" to ustosunkuje się do tego. Takie jest jego zdanie i tego nie zmienię, muszę je uszanować, więc nie rzucaj się tak od razu :razz:

Z resztą, wyglądam jak wieszak, więc taki styl do mnie pasuje.

Bo będziesz wyglądał jak chłopczyk a nie mężczyzna.

Przecież ja jestem jeszcze chłopcem.
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez shanxi » 2008-04-27, 20:40

Erwin napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak męskie japonki. To są damskie buty. Dla mnie to już lekkie przegięcie, tak samo jak solarium, różowa, obcisła koszulka do okularków i manicure.

Zgodzę się z tą wypowiedzią.. noszenie taki japonek jest pedalskie :D przeważnie ci kolesie wyglądają jak lalusie - wypindrowani do granic możliwości, taki dokładny typ wygląda następująco przynajmniej u mnie w mieście... :

- włosy na żel (to akurat jest fajne)
- okulary przeciwsłoneczne
- dużo solary
- przeważnie są wysocy i strasznie chudzi
- spodnie takie jeansowe za kolana lekko
- japonki
- torba? -> to dopiero jest pedalskie noszenie tych torb (czemu nie noszą plecaków?)
- i takie obcisłe bardziej bluzki z długim rękawem buahahaha...

leczy mnie coś takiego - no ale to moda :) ja mam swój typ, taki jak mój skarb nosi.. jeansy jakaś fajna koszulka, do tego bluza na zamek z kapturem o yeeeeeeeeeeah ;* mój słodziusi pyszczuś ;* no ale on ma sylwetkę bodyguarda hihi.. ale na piękniej osobie wszystko pasuje.. i zgodzę się z zdaniem Optymistki - że Erwinku na pewno zmienisz styl ubioru jak będziesz starszy za kilka lat... bo z tego się wyrasta z buntowniczego ubioru bo koles np 28l będzie bardzo dziwnie wyglądał w szerokich spodniach itd, a może będziesz na kierowniczym stanowisku lub dyrektorem i będziesz chodził do pracy w skeytowskim wdzianku? wątpie... :bad: ale póki jesteś młody to korzystaj noś się tak jak lubisz.. w sumie pasuje ci na razie ten styl ubioru bo wyglądasz na 'takiego zioma' :D luzaka :)
shanxi
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez Erwin » 2008-04-27, 21:39

Hmmmm, gdyby wszystko ułożyłoby się zgodnie z moimi planami, to byłby mój strój do pracy ^^ Z resztą bycie skejtem to nie jest moda, to styl życia.
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez littleflea » 2008-04-27, 22:46

Erwin napisał(a):A co do japonek, to jest coś takiego jak sandały i wygląda to o niebo lepiej.

A w czym według ciebie lepsze są sandałki od japonek ? ;)
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Erwin » 2008-04-28, 14:24

Wyglądają o niebo lepiej i doskonale pasują do jeansów jak i spodenek 3/4.
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez Marta_91 » 2008-04-28, 18:10

Erwin napisał(a):Wyglądają o niebo lepiej

sandały czy japonki to dla mnie to samo, tzn jedne i drugie tak samo mi się podobają.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez K@SiK;D » 2008-04-28, 19:26

Erwin napisał(a):A co do japonek, to jest coś takiego jak sandały i wygląda to o niebo lepiej.

tak a do tego skarperki ja nie moge z niektorych chlopakow co oni maja do tych skarpetek ze nie moga bez nich zyc :confused:

martus-ia napisał(a):sandały czy japonki to dla mnie to samo, tzn jedne i drugie tak samo mi się podobają.

tez tak uwazam :)

co do japonek to ja juz sie przyzwyczailam do tego bo u mnie wiekszosc chlopakow tak sie nosi i mowia ze to bardziej wygodne niz klapki bo przynjamniej nie spadaja :razz: <ale co ma piernik do wiatraka :D > zrozum tu ludzi ;]
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2008-04-28, 19:54

K@SiK;D napisał(a):

tak a do tego skarperki

własnie, tego nie rozumiem :/
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Erwin » 2008-04-28, 22:56

Bez skarpetek ze względów komfortu.

No a dziary/kolczyki? Bo tatuaż to ok, ale więcej biżuterii niż stylowy zegarek i łańcuszek na szyi mnie raczej do gustu nie przypada.

[ Dodano: 2008-05-07, 21:56 ]
Postanowiłem zerwać z żelem. Od jutra zastępuję prostownicą ;]
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez zbawiciel666 » 2008-07-08, 08:59

u mnie w szafie 70% podkoszulek jest w paski,wszelkiego rodzaju,niewiem czemu ale choruje na paski...osa w domu na mnie mówią i że od tych moich ciuchów to już mają krechy na oczach heh...bluzki raczej obścisłe...włosy tak ze 5cm długości zawsze na żelu w totalnym nieładzie,spodnie obwisłe na tyłku + pasek z wielką klamrą jak u kowboja albo ćwiekami buciki oczywiście muszą być bialutkie obecnie wróciłem do czasów dziecinstwa bo zamiast sznurówek są rzepy :) Mnie tak najwygodniej i tyle :)
zbawiciel666

Postprzez Marta_91 » 2008-07-08, 15:43

zbawiciel666 napisał(a):włosy tak ze 5cm długości zawsze na żelu w totalnym nieładzie,spodnie obwisłe na tyłku + pasek z wielką klamrą jak u kowboja albo ćwiekami buciki oczywiście muszą być bialutkie

"... a ja płynę, płynę..." :marzyciel:
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda, style