Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Mieszkanie

Jeśli przywitałaś/eś się ze społecznością Gadane.pl to przyszedł czas na krok dalej - napisz coś o sobie, daj się poznać.

Re: Mieszkanie

Postprzez Blizbor11 » 2018-03-29, 16:10

Mamy dwoje dzieci i chcemy kupić większe mieszkanie. Mamy dwa pokoje, a chcielibyśmy mieć jeszcze jeden. Trochę boimy się, że ktoś nas oszuka, więc sprawdzamy interesujące nas mieszkania na https://www.homescanner.pl/cennik Jesteśmy zadowoleni z ich usług, bo przygotowują dla nas kompletne raporty na temat stanu faktycznego nieruchomości. Jest w nich wszystko. Stan prawny, opis infrastruktury na osiedlu, komunikacji miejskiej, odległość od szkoły i przedszkola. Wiemy nawet jacy są sąsiedzi.
Blizbor11
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2018-03-20, 15:10
Wiek: 0

Re: Mieszkanie

Postprzez Gorzkie_Å»ale » 2018-05-29, 17:15

Jeśli szukacie osoby godnej zaufania w pośrednictwie nieruchomościami w Poznaniu oraz okolicy proponuję umówić sie na spotkanie z Panem Mieczysławem. To bardzo rzetelny pośrednik w obrocie nieruchomościami, wszystko co należy sprawdza, przeprowadza wyceny, analizy stanu technicznego i faktycznego. Zajmuje się sprzedażą tak, jakby sprzedawał własne mieszkanie. Dba o interesy klienta. W razie potrzeby dzwońcie tel. 661 476 040, trzeba się z nim umówić z pewnym wyprzedzeniem, bo ma dość spore "wzięcie".
Gorzkie_Żale
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2018-04-13, 16:35
Wiek: 48
Płeć: Kobieta

Re: Mieszkanie

Postprzez Chinokee » 2018-09-28, 14:58

Jeśli jesteśmy przy temacie blok czy dom na wsi to decyzja naprawdę wymaga przemyśleń. Często się zdarzało że ktoś po zakupie domu na wsi po kilku miesiącach uciekał w miejskie blokowiska. Sam mam dom ale ogarnięcie tego nie jest takie miłe bo zajmuje czas. Przykładowo chcesz napalić w kominku narąb drewna. Tu akurat sobie poradziłem bo nie mam ochoty rąbać więc kupiłem takie coś https://forsplit.pl/product-pol-155-Luparka-swidrowa-90mm-uniwersalna-zestaw-ZWK2U-090M1.html
Chinokee
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 163
Dołączył(a): 2017-12-13, 19:39
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna

Re: Mieszkanie

Postprzez kaktus » 2018-11-21, 08:13

Musisz pamiętać przy zakupie nowego mieszkania, żeby zadbać o odpowiedni wpływ światła do pomieszczeń. Wszystko zależy od pory roku, żeby nie było za ciepło, za jasno i tym podobne. Ostatnio widziałam blog na temat żaluzji aluminiowych zobacz tutaj i bardzo mnie zainspirował swoimi pomysłami na takie rozwiązania.
kaktus
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2018-04-16, 14:04
Wiek: 0

Poprzednia strona

Powrót do Kim jesteś?



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron