Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Śmierć

Dzielimy się przemyśleniami na poważne tematy. W końcu każdego z nas nachodzi czasami refleksja...

Śmierć

Postprzez Patryk392 » 2007-11-08, 00:17

Czy boicie się śmierci?
Jeśli tak/nie, to dlaczego?

Ja szczerzę mówiąc trochę się boję śmierci... ponieważ nie wyobrażam sobie co będzie potem :zab:
A jakie jest Wasze zdanie na ten temat???
Patryk392
 

Re: Śmierć

Postprzez madziulka17 » 2007-11-08, 10:19

siemano!!! Ja tez trochę boję sie śmierci,ponieważ nie wiem kiedy ona nadejdzie i co sie ze mną stanie po śmierci.Chciałabym żyć nieskończenie długo,podobnie pewnie jak większość z Was.Z drugiej strony śmierć jest czymś dobrym,uwalnia nas od cierpienia i daje nam wieczne szczęście w niebie. Dlatego sama nie wiem czy bać sie śmierci. Może nie warto???? W końcu i tak kiedyś każdego ona spotka i może to nie będzie takie złe spotkanie....A co Wy o tym myślicie? :)
madziulka17
 

Śmierć

Postprzez zabsia » 2007-11-08, 14:35

Smierć to koszmar na ziemi.Wiele razy zadawałam sobie pytanie jak to jest po śmierci i kiedy nadejdzie ? Przeraża mnie ta myśl że kiedyś musze umrzeć jak kazdy z nas.Boje się tego lecz czasu nie cofnę on gna do przodu.
zabsia
 

Re: Śmierć

Postprzez Mroczna » 2007-11-09, 18:01

Hmm. czy boje się śmierci?? Trochę tak. Nie wiem co sie potem ze mną stanie, nie wiem kiedy to nadejdzie. Po prostu sobie w pewnym sensie nie wyobrażam ze mogę kiedyś umrzeć. Najbardziej boje się tego jak umrę, bo nie chce cierpieć przy śmierci. I to że zostawię moich bliskich. Ale i tak na każdego przyjdzie pora
Śmiać się zawsze i wszędzie. Nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie.
Avatar użytkownika
Mroczna
-#Użytkownik 50%
-#Użytkownik 50%
 
Posty: 221
Dołączył(a): 2007-10-30, 18:55
Lokalizacja: Mroczna puszcza

Re: Śmierć

Postprzez Krwawa Mery » 2007-11-09, 18:16

Ja się śmierci nieboje bo już raz była obok mnie i niestety niewyszło
Krwawa Mery
 

Re: Śmierć

Postprzez Lady_Fazka » 2007-11-09, 18:51

Krwawa Mery napisał(a):Ja się śmierci nieboje bo już raz była obok mnie i niestety niewyszło


CO??????

[ Dodano: 2007-11-09, 17:52 ]
chociaż sama nie raz chciałam się zabić... i jestem szczęśliwa że sie nie udało...
Avatar użytkownika
Lady_Fazka
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2007-09-25, 08:53
Lokalizacja: wioska liścia :)

Re: Śmierć

Postprzez Marta_91 » 2007-11-10, 15:29

samej śmierci się nie boje. strasznie mnie ciekawi jak to będzie. bo przecież coś musi sie wtedy z nami dziać... wiec to mnie interesuje. ale: nie chce się dowiedziec zbyt wcześnie jak to jest :/ najpierw chce zrealizowac swoje życiowe plany i nie chce aby śmierć mi w tym przeszkodziła... boję się ze mnie zaskoczy...
Obrazek
Avatar użytkownika
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7424
Dołączył(a): 2007-10-28, 19:56
Lokalizacja: łódzkie/Wrocław
Wiek: 21
Płeć: Kobieta

Re: Śmierć

Postprzez gosxc » 2007-11-10, 15:38

śmierci nie należy sie bać Bo po śmierci zmartwychwstaniemy na nowo:)
gosxc
 

Re: Śmierć

Postprzez play_with_me » 2007-11-10, 20:42

ja boje sie nagłej śmierci, np wypadku....ciach i mnie nie ma, baardzo bym chciala przed smiercia jakos sie przygotowac, oswoic, zalatwic niedokonczone sprawy, moze to brzmi nie dorzecznie, ale kiedy sie zachoruje to przynajmniej mozna sie pozegnac z rodzina, no moze nie tyle pozegnac, ale przynajmniej czuc ich obecnosc, a w wypadku to sami rozumiecie......................
Możesz mnie zabić, ale najpierw pocałuj......
Avatar użytkownika
play_with_me
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%
 
Posty: 899
Dołączył(a): 2007-08-08, 15:23

Re: Śmierć

Postprzez mar-LENKA » 2007-11-11, 18:55

,, Jeżeli zobaczysz światełko w tunelu NIE IDZ'' :P
hmm.. a co byscie zrobili gdybyście sie dowiedzieli ze za 7dni umrzecie??
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
Avatar użytkownika
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1856
Dołączył(a): 2007-09-20, 15:51
Lokalizacja: z domu ;)
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Śmierć

Postprzez Ewelinka » 2007-11-11, 19:22

Hmmm troche sie boje śmierci i nie....bo kazdy kiedys umrze i koncza sie smutki i zawiedzenie na bliskim nam osobom :([glow=red][/glow]
Ewelinka
 

Re: Śmierć

Postprzez mar-LENKA » 2007-11-11, 19:26

Ja nie chce sie z moimi kochanymi przyjaciółmi rozstawać NIGDY (jak do tematu miałam jakiś cytat dodać.., ale zjadłam..) xD
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
Avatar użytkownika
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1856
Dołączył(a): 2007-09-20, 15:51
Lokalizacja: z domu ;)
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Śmierć

Postprzez Yulay » 2007-11-11, 22:22

Mam w sobie pusty strach, jak większość się boję, ze może nadejść nagle... Jak większość chcę sie pożegnać, jak inni chcę załatwić swoje nie dociągnięte sprawy. Ale wiadomo, że to nie możliwe... Na te przemyślenia, ogarnął mnie strach.

"Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz."

Autor: Joan Baez

Jak o tym myślę, to przypominają mi sie sceny z bajek, jak głównym bohaterom grozi "wielkie" niebezpieczeństwo (mama mi mówiła, ze jak byłam małą, to się bałam, ze sie coś złego stanie... :D ). A i tak wiadomo, ze wyjdą cało.
"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..."
M. Grechuta
Avatar użytkownika
Yulay
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2007-10-20, 11:16
Lokalizacja: z S.K.
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Re: Śmierć

Postprzez optymistka » 2007-11-11, 22:23

Śmierć.... hmmm... jak byłam młodsza to bardzo często się nad nią zastanawiałam jak to będzie i wogóle... ale jaki to ma sens skoro i tak się tego nie dowiemy?... ona jest nieunikniona i kiedyś przyjdzie... co potem... to już kwestia wiary.. a póki co jestm młoda i trzeba korzystać z życia bo jest jedno! :)
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Śmierć

Postprzez mar-LENKA » 2007-11-12, 15:03

A nom.. Raz czytałam w gazecie że jedna STARSZA PANI miała operacje czy coś.. I się nie obudziła tylko.. Widziała ciemność y..te ''swiatełko'' i jak bedzie w tym świecie poprostu umarła... ale sie obudziła.. ;/
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
Avatar użytkownika
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1856
Dołączył(a): 2007-09-20, 15:51
Lokalizacja: z domu ;)
Wiek: 0
Płeć: Kobieta

Następna strona

Powrót do Przemyślenia



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron