Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Metka ma znaczenie?

Bycie trendy wymaga ciągłego śledzenia tej tematyki. Dobry smak i styl to jedno, jednak bez gruntownych podstaw nie da się być zawsze na topie!

Metka ma znaczenie?

Postprzez optymistka » 2008-05-29, 13:21

Czy metka na ubraniu ma dla Was znaczenie? Jak zakupy to tylko w markowych sklepach? Czy, że tak powiem 'wejdzicie szczędzie', mam na myśli np. ciuchlandy
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Re: Metka ma znaczenie?

Postprzez littleflea » 2008-05-29, 15:06

Nie, nie ma to dla mnie znaczenia. Owszem, mam parę "firmowych"ciuchów, ale nie przykładam do tego większej wagi.Kupuję poprostu to co mi się podoba.
` Twój uśmiech wplątany w moje myśli ...
littleflea
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez play_with_me » 2008-05-29, 18:04

Nie ma znaczenia

wszystko jest da ludzi ciucholand tez =)
Możesz mnie zabić, ale najpierw pocałuj......
play_with_me
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez kroma00 » 2008-05-29, 22:00

Metka nie ma znaczenia, nie kupujcie Ciuchow dla metki tylko dla wygody i wlasnego zadowolenia, to jest najwazniejsze a to co na niej pisze miejcie w d..e zobaczycie kiedys ze metka jest dla frajerow ktorzy chca zaszpanowacm tacy odrazu sie rzucaja w oczy i to widac
kroma00

Postprzez Erwin » 2008-05-29, 22:09

Buty, tylko Nike, ze względu na komfort noszenia i wysoką żywotność, zwykłe buty to po jednym moim kopnięciu piłki są w paru kawałkach :D Co do reszty, hmmm spodnie zazwyczaj Massy (ciężko dostać "niefirmowe" spodnie z szerokim stanem) no ale najważniejsze, żeby dana rzecz mi się podobała. Potrafię wydać na spodnie 200zł, a jak mi się podobają to i kupić na wagę, nie robi mi to różnicy, byleby były fajne.
Skate style 4 ever
Erwin
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez Marta_91 » 2008-05-29, 22:11

ja się zawiodłam na firmowych ciuchach :/ naprawdę. niby lepsze, trwalsze... nie mówię że wszystkie, ale moje nowiutkie spodnie wytrzymały jeden dzień :| wystarczyło tylko je wyprać, żeby zrobiła się z nich szmatka.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez kurek919 » 2008-05-29, 23:54

dla mnie nie ma to znaczenia....wogule nigdy nawet ciuchow nie mierze tylko biore-nie znosze zakupuw...wazne zeby byly czyste!! :) adidas sridas jedna chwala....
kurek919
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez optymistka » 2008-05-30, 19:17

Adidas sridas -> rotfl rotfl

Dla mnie to też nie ma znaczenia, chodź niektóre rzeczy jak mają dobrą metkę to faktycznie można w tym pochodzić , są z lepszej jakości materiału i bardziej wytrzymałe. MarTus-ia - rotfl trzeba było złożyć rekalmację, defekty znajdą się wszędzie.

Ja tam wejdę wszędzie. Czasem nie idzie się połapać czy to jakiś lumpex czy sklep normalny < nie mówię tu o tych z wyższej półki Nike itd>. Czysto, schludnie - poprostu normalnie.
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Marta_91 » 2008-05-30, 19:49

no jakby mój tatuś usłyszał że ma jechać tyle kilosów z powodu reklamacji, to dostałabym kasę na dwie pary spodni ;p
nie mówię że każda firmówka jest nic nie warta, mówię że takie ciuchy też nie zawsze są idealne i czasem lepiej kupić w zwykłym sklepie - a czesto to ciuch nie do zdarcia ;)
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez shanxi » 2008-06-02, 18:48

Hmmm...
Też mam jak każdy kilka firmowych ciuchów i powiem szczerze, że to po prostu jest loteria.. ostatnio kupiłam bluzę firmy H&M i naprawdę się zdziwiłam... jest już po kilku praniach i nadal taka sama jak była poprzednio.. nic się nie mechaci itp. po prostu cud, a dla odmiany jak kupiłam bluzę w normalnym sklepie za ponad 50zł to się zjechała po 1 dniu ;| więc nie wiem od czego to zależy ehhh...

Ogólnie to nigdy nie kupiłam sobie oryginalnych butów, dlaczego? bo nie lubię obuwia sportowego rotfl zawsze wolę kupić sobie kilka ciuchów za cenę jednego, bo wiadomo, że w oryginalnych sklepach rzeczy kosztują min. 100zl, do ciucholandu nie chodzę, mam jakiś wstręt, ale np. do sklepów, nie wiem jak to u was się nazywa, ale u mnie typu 'defekt' są to ciuchy nowe, które mają ale nie muszą mieć jakiś defekt.. i są naprawdę modne, eleganckie.. to jakaś tam nitka wystaje, albo jest mała dziurka której nie widać a ciuszek boski ;) i wygląda jak markowy.. za normalną cenę :bad: trzeba kombinować, bo ja lubię mieć więcej rzeczy i tyle.. Aha i te rzeczy nie mają przynajmniej metki 'made in China"
shanxi
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez K@SiK;D » 2008-06-02, 19:44

ja tam nie zwracam na to uwagi ale muszę przyznać ze w szafach mam większość firmowych ciuchów... buciki tez wole oryginalne bo sa wytrzymalsze a po jednej imprezie większość miałam do wyrzucenia a teraz luks... jakos wole wejsc do sklepu niz chodzic po jakis ryneczkach a ja raczej zakupy robie tak
1wchodze
2rogladam sie
3widze "to coś" <jedno spojrzenie i wiem co jest na mnie :d >
4przymierzam i kupuje
5wychodze

i tyle mnie widzieli ja pewnie sie zdziwicie nie lobię chodzić po sklepach ale lobię kupować w takich sklepach to komfort bo jeszcze ci przyniosą a ja prozniak w zakupach :razz:
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez shanxi » 2008-06-04, 19:00

O noooł ! ja idę z zamiarem kupienia czegoś i kończy się to tak:
- albo kupuję coś innego, albo wychodzę z niczym...

Jestem wybredna i ta moda co panuje teraz jest obrzydliwa, nie lubię koloru zielonego, różowego, czy zółtego - no litości ludzie... albo tuniki z 'bufkami' ohydztwo!! :marzyciel: a o balerinkach już nie wspomnę bleeee!

Mam po prostu swój gust rotfl
shanxi
-#Użytkownik 90%
-#Użytkownik 90%

Postprzez optymistka » 2008-06-04, 19:56

Dobrze, że nie widzisz mojej szafy rotfl z tym różowym to bym polemizowała tylko. Uwielbiam kolory i na szczęście ulica się ożywiła a nie ciągle czarny, beż, brąz, czarny, beż itd.

Mnie wku** sklepy w których zaraz pobiega do ciebie 'miła' pani i w czymś pomóc, ta boshee jeszcze nie zdążyłam się dobrze porozglądać a ta już stoi jak kat nad grzeszną duszą i patrze na ręce... ba a jak się przygląda mojej dużej torbie rotfl hehe

Osobiście najbardziej lubię normalne butiki ani nie ciuchlandy ani takie full wypas... w takich najczęściej znajdę, coś co jest w moim guście.
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez mar-LENKA » 2008-06-04, 20:23

Hah ^^
Ja nie wiem czemu, ale lubię ciemniejsze kolory.. Nie że chodzę tylko w czarnych brązowych.. Ale takie lubię. :) Swetry to mam chyba same brązowe, lub coś kupuje to czarny, lub brązowy hehe.. No, ale od paru miesięcy zmieniłam i kupuję jakieś inne kolory np. niebieski itp :) Tamte mi się nie znudziły.. no ale tak jakoś wyszło.
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś : D
mar-LENKA
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Marta_91 » 2008-06-04, 23:36

hah, to kiedyś czekajac na dworcu słyszałam taką pannę: "teraz pełno jest zielonego i żółtego, taka moda, okropne to jest, rzuca się w oczy. o, patrz (mówi do chłopaka) kosze na śmieci są modne!" rotfl na dworcu mamy zielono-żółte kosze :lol:
zależy z czym się nosi te kolory. bo jak widziałam laskę w żółtych rurkach i różowej bluzce to luuuudzie.... balerinki spoko, ale jakoś mnie nie ciągną, np nie mam ani jednej pary. a tuniki - kocham :* bufki tez fajne ;) albo takie luuuźne. każdy ma swój gust. ale przez to ożywienie ostatnio mam tak, że co wejdę do sklepu to zaraz coś kupię :lol: ale nie patrzę na metkę.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Następna strona

Powrót do Moda, style