Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Jestem gruba i brzydka

Ciężko logicznie opisać ten dział - wszystko, co związane z kobietami... ; )

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Anetka xDD » 2008-07-28, 17:39

:D:D
cieszę się. ;];]
hmm ... może Twoja siostra nie problemu ze sobą ( swoim ciałem ) tylko po prostu tak wygląda? :);)

nigdy nie myślałam, że pozytywne nastawienie, dobre myśli, itd. mają wpływ na to jak atrakcyjni jesteśmy!
ehh ... :/ zawsze myślałam, że chodzi o wygląd.
postaram się wprowadzić Twoje słowa w czyn. :]:*
Anetka xDD

Postprzez optymistka » 2008-07-28, 20:16

Nie no ona nie ma ze soba problemów. Była taka od zawsze. Najwidoczniej ona ma budowę ciała po tacie, ja po mamie, biodra jak 3-drzwiowa szfa hehe ;]

Anetka xDD napisał(a):nigdy nie myślałam, że pozytywne nastawienie, dobre myśli, itd. mają wpływ na to jak atrakcyjni jesteśmy! ehh ... :/ zawsze myślałam, że chodzi o wygląd.postaram się wprowadzić Twoje słowa w czyn. :]:*

No ba. Jak jesteś z siebie zadowolona, myślisz pozytywnie to i Twoja buzia częsciej się uśmiecha itd. Odrazu atrakcyjniejszym się wygląda.
;)
optymistka
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez K@SiK;D » 2008-07-28, 21:30

święta prawda rotfl optymicho rotfl
naprawdę jeśli jesteśmy z siebie zadowoleni to i inni na nas patrzą inaczej zaczynamy się podobać :idiot:
Obrazek
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez Gadamigadam » 2017-07-20, 18:56

A Slimunox próbowałyście- http://www.legalneodchudzanie.pl/# ? Czy pomógł Wam?
Gadamigadam
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez mika » 2017-11-19, 20:46

Wszędzie dookoła słychać tylko narzekanie i frustrację. Nie potrafimy cieszyć się z tego co mamy, zawsze nam za mało i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Od jakiegoś czasu staram się nad tym u siebie pracować. Zainspirował mnie artykuł przeczytany kilka tygodni temu. Podsyłam dla zainteresowanych - http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-przestac-mowic-tylko-o-sobie/.
mika
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez glass » 2017-11-24, 10:43

no niestety ale nadwaga jest teraz jakby choroba cywilizacyjna jak to ja swietnie nazwali w tym tekscie http://obk.pl/choroby-cywilizacyjne-jak ... zywianiem/ przeciez wokol jest teraz full slodkich cukierenek, fast foodow... trudno sie oprzec - to prawda, ale i widac rezultaty chociazby po mlodych... coraz wiecej osob na ulicach ma nadwage i tego nie da sie ukryc
glass
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez Gadulaczek » 2017-12-05, 23:00

zamiast uzalac sie nad soba lepiej zebrac sie w garsci i zaczac prace nad soba.. jesli zbyt drastyczna zmiana diety doprowadzi do zaparc to wypij dicopeg 10g, duzo cwicz, pij wode i badz systematyczna
Gadulaczek
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy