Gadane.pl - tysiÄ…ce wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gad¿ety, prezenty

Jestem gruba i brzydka

Ciężko logicznie opisać ten dział - wszystko, co związane z kobietami... ; )

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Ninka ;D » 2007-07-11, 13:46

heh różnie to jest z nami kobietami ;D ja na przykład nie jestem jakąś znowu miss, tylka zwykłą dziewczyna, ale na prawde głupio mi sie robi, kiedy na basenie otacza mnie tłum chudych i zgrabnych lasek... Albo jeżeli sa naprawdę chamskie, to komentuja czyjąś figurę na cały głos ze swoimi koleżankami barbie... To na serio nie jest przyjemne... ;( :cry:[shadow=darkred][/shadow][shadow=darkred][/shadow][glow=red][/glow][shadow=darkred][/shadow]
Ninka ;D
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez AnioÅ‚ek » 2007-07-11, 13:49

JA jestem szczupła mam 169 m wzrostuu kiedys nie mogłam poradzic sobie zz moj figurą a terazz muach jestem szczuplutkaa :* :shy:
Aniołek
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez optymistka » 2007-07-11, 19:46

Ninka ;D skąd ja to znam... ale kurcze trzeba sobie wszystko w główce poukładać, jedne są takie a jedne inne, no i jeśli jakieś osoby na głos komentują czyjąś figurę to świadczy to jedynie o ich kulturze osobistej...

no a co z życia mają dziewczyny, które non stop się odchudzają, patrząc na jedzenie liczą ile im od tego przybędzie kalorii, ile przytyją i ile będą musiały się katować na siłowni???
i jak taka dziewczyna ma wypaść z kumpelą na coś słodkiego do kawiarni, a jakby chłopak podarował jej jakieś czekoladki, to jeszcze by nimi oberwał =)
nawet jeżeli komuś potrzeba jakiejś diety to... z głową!
Avatar użytkownika
optymistka
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 2007-05-09, 23:24
Wiek: 22
Płeć: Kobieta

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez benek » 2007-07-11, 20:46

grube sÄ… fajne =)
benek
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Aniula17 » 2007-07-11, 21:27

Ja mam 1,68 i waże 60kg. i wydaje mi się ze to duzo mimo ze kazdy mowi ze jestm w sam raz...ale ja w to nie wierze!!!!!!! Najgorzej nie lubie chodzic na basen i nad jezioro... Wstydze sie przy tych pieknych szczuplych laskach. :cry: :cry:
Aniula17
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Karolka15 » 2007-07-11, 22:39

Hejcia :) ja mam 178 cm wzrostu i waże 68 kg :D nie jestem chudziutką dziewczyną ale toleruje siebie taką jaką jestem ;) Też mi nie raz przeszkadza to że nie mogę ubrać jakiś ciuchów które lubie bo niezbyt efektownie w nich wyglądam :cry: ale cóż taka już jestem i musze z tym żyć :) nie tylko wygląd i tusza sie liczy ale to co mamy w środku :) A jeśli chodzi o typowe barbie na basenach :P to nie przejmuje się ich gadką o ile kierują niezbyt miłe zwroty w moją strone :PP Zwrócie dziewczyny uwagę też na to że właśnie barbie zazwyczaj przesiadują na basencha we własnym towarzystwie a puszyste dziewczyny z chłopakami xD
Karolka15
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez zanet1303 » 2007-07-11, 23:51

dobre spostrzezenie Karolka15 :D ... ja się zawsze przejmowałam opinią innych..i nadal przejmuję.. jestem wrażliwą osobą i nikt tego nie zmieni... popłaczę ale wezme się za siebie.. na razie nie mam problemów z wagą :D .. aha i jak na twój wzrost to wage masz odpowiednią ;)
Nie Szukaj Kogoś Z Kim Możesz Być..Ale Kogoś
Bez Kogo Nie Umiesz Żyć... :*
Żanetka:D
Avatar użytkownika
zanet1303
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%
 
Posty: 597
Dołączył(a): 2007-06-01, 21:14
Lokalizacja: Z Daleka:D

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez madzialena » 2007-07-14, 14:41

hej ja mysle ze każda dziewczyna i kobieta powinna wiedziec o swoich walorach i o tym co ma zle ja tez kiedys tak o sobie myslalam ze jestem gruba a tak naprawde mam nie dowage ...i mysle ze dziewczyny powinny wiedzies o swojej wartosci ...pozdrawiam:)
madzialena
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-07-14, 12:40

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez kamimka:) » 2007-07-14, 15:55

Dziewczyny! Ja mam 168cm i waze 56 kg. Ale ja wygladam jak zwyczajna dziewczyna zadna z Was jak by mnie zobaczyla nie powiedziala by ze ja tyle waze, mi samej wydaje sie ze na wiecej wygladam.Ostatnio bylam w takiej sytuacji ze spodobal mi sie pewien chlopak ale niestety dziewczyna o rok odemnie starsza tez sie w nim bujnela.Wysoka blondynka moze 174 cm a wazy moze 40kg. Myslalam ze Damian ja wybierze. Ale stalo sie inaczej (naszczescie) wybral mnie jak go zapytalam dlaczego ja a nie ona to powiedzial ze zaden chlpak nie chcialby miec nigdy tak zakompleksionej dziewczyny bo wlasnie te barbie to one sa bardzo zakompleksione i wierzcie mi zadan z Was nie chcialaby byc taka jak one:) pozdrawiam:)
kamimka:)
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez zanet1303 » 2007-07-15, 15:12

Gratulacje Kamilka.. też chciałabym mieć wzrost 168 ;) ..bo mam 160cm i 53 kg .. dla mnie waga w sam raz.. i jak mnie mój chlopak nie uniesie to mam przynajmiej dowód , że muszę z nim pochodzić na siłownie ;) (żarcik) ..ale tak serio.. apeluję.. lepsza nadwaga mala niż nie dowaga.. bo z nadwagą można walczyć i zrzucić kg a jak z nie dowagi przeistoczy się anoreksja ... oj.. dziewczyny..to współczuję :confused:
Nie Szukaj Kogoś Z Kim Możesz Być..Ale Kogoś
Bez Kogo Nie Umiesz Żyć... :*
Żanetka:D
Avatar użytkownika
zanet1303
-#Użytkownik 70%
-#Użytkownik 70%
 
Posty: 597
Dołączył(a): 2007-06-01, 21:14
Lokalizacja: Z Daleka:D

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez BooBoo » 2007-07-17, 09:28

Z tym wzrostem też czasami przesadzacie :D Małe jest piękne hehe ;)
Obrazek
BooBoo
-#Użytkownik 80%
-#Użytkownik 80%
 
Posty: 700
Dołączył(a): 2007-05-07, 22:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez K@SiK;D » 2007-07-17, 12:52

ja mam 174cm i uwazam ze jestem za wysoka... chcialabym byc mniejsze :( waze 58 kg... i nie przejmuje sie waga jem ile chce i narazie nie zwracam na to uwagi... a lubie duzo zjesc... oj bardzo duzo wszyscy sie dziwia gdzie ja to mieszcze... he... ciezko byc taka wysoka teraz chlopcy tacy mali.... szkoda...

ale dziewczyny nie wazne jak sie wyglada czy jaka ma sie wage na swiecie jest ktos taki ktory pokocha was taka jaka jestecie, nie mozna sie zmieniac dla kogos komu nie podoba sie wyglad danej osoby bo ten ktos poprostu nic do niej nie czuje... :shy: =)
Obrazek
Avatar użytkownika
K@SiK;D
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%
 
Posty: 1414
Dołączył(a): 2007-06-22, 17:53
Lokalizacja: SkÄ…d ;D

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Asiaaa... » 2007-07-17, 13:47

Facet nie pies nie moze lezeć na kosciach:):) ;) ;) ;) ;) ;) :tak:
Asiaaa...
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez Patrycja » 2007-07-17, 13:53

Ja mam 16 lat i 168 wzrostu i waze 83 kilogramy :| :shy: :marzyciel: =) :confused:
Patrycja
 

Re: Jestem gruba i brzydka

Postprzez wera » 2007-07-17, 14:22

ja mam 168 cm i waze 55 kg moim zdaniem wage mam w sam raz ale moi znajomi mowia ze jestem za szczupła.jem wsszystko co sie da nie patrze na kalorie i czasami opycham sie przed samym snem.Mam szczescie ze mam dobra przemiane materii;)
a tak a propo to wszystkie dziewczyny sa piekne te szczuple i te grubsze.,trzeba tylko znac swoja wartosc
wera
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


• Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
cron