Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Jaka praca?

Praca nie musi być ciężkim obowiązkiem! Porozmawiajmy o tym, co jest lub będzie dużą częścią naszego życia.

Jaka praca?

Postprzez gadaczka » 2013-06-29, 10:53

Dzisiaj,aby żyć trzeba pracować, bo jak mówi przysłowie... bez pracy,nie ma kołaczy... No tak, ale jak pracować,kiedy tej pracy nie ma, gdzie i jak jej szukać? - dzisiaj każdy stoi przed podobnym dylematem. A co będzie z tymi,którzy kończą studia?,czy dla nich znajdzie się praca? Obiecywano złote góry, pracę dla każdego, a jak jest każdy widzi. Stawia się na młodych, ale tym młodym jakoś nie daje się szansy,każdy jest bardziej lub mniej zrezygnowany w pogoni za wszystkim. A jakie jest zdanie forumowiczów, co myślą o ewentualnej swojej przyszłej pracy, jaką chcieliby wykonywać, co ich interesuje, czy są zdania, że dopną swego?Znajdą to na czym im będzie zależało?.
gadaczka
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Re: Jaka praca?

Postprzez Babulka89 » 2016-11-15, 20:10

jestem zdania, że warto szkolić się w kierunku kosmetologi, mam na myśli tutaj od pracownika laboratorium po kosmetyczkę włącznie, polecam ten tekst http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/ ... j-tradycji
bardzo fajnie mówi o tym przemyśle. Jestem zdania, że to rynek ciągle rozwijający się i przyszłościowy, a tylko w takie warto inwestować swoją osobę.
Babulka89
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez MniejszaNiz » 2017-11-22, 09:41

Ja jestem doskonałym przykładem, że wykształcenie nawet to dobre nie gwarantuje znalezienia pracy.
Po studiach przez rok szukałam pracy, aż podjęłam decyzję o wyjeździe do Anglii.
Spędziłam tam 4 lata. Wyjazd miał wiele plusów - podszkoliłam język, więcej zarabiałam a jeszcze należał mi się zwrot podatku. Sami zobaczcie https://zwrotpodatkow.pl/zwrot-podatku-z-anglii
MniejszaNiz
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez jola12 » 2017-12-05, 19:48

A może zarabianie przez internet? Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy serwis https://mylead.pl/ Posiadają ponad 200 programów partnerskich, podzielonych na kilkanaście kategorii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. A do tego liczba ich partnerów to ponad 10tyś. więc skoro cieszą się takim zaufaniem to aż grzech nie skorzystać. Polecam serdecznie.
jola12
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez rayman » 2018-01-12, 17:12

Moze nie koniecznie. Moim zdaniem wszystko sprowadza sie do tego jakie umiejetnosci posiadamy. Sporo osob czesto nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, pracujac za najnizsza gdy mogliby pojsc na jakies szkolenia i zdobyc lepsza posade .. a przy okazji wiecej zarobic. Dobrym przykladem moze byc tutaj jeden ze znajomych. Przez dluzszy czas pracowal u kogos tam na umowie zlecenie w firmie budowlanej. Pewnego dnia dowiedzial sie jakie sa stawki rynkowe, poszedl do szefa dogadac sie co do wiekszych pieniedzy jakie chcialby zarabiac i niestety nic z tego nie wyszlo. Postanowil poszukac innej drogi .. co ciekawe odnalazl sie jako operator sprzetu ciezko - w tym przypadku podnosnika nozycowego. Teraz zarabia ponad 4x tyle co wczesniej i z tego co wiem to jest bardzo zadowolony. Znacie moze podobne historie? Ps. nizej wklejam zdjecie pogladowe maszyny na jakiej pracuje.

Obrazek
rayman
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Powrót do Praca