Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Gdzie spędziliście tegoroczne wakacje?

Gdzie najchętniej wybieracie się na wakacje? Morze? Góry? Za granica? Poleć innym ciekawe miejsca.

Re: Gdzie spędziliście tegoroczne wakacje?

Postprzez IlonaW29 » 2018-10-04, 21:44

My w tym roku zostaliśmy w kraju i spędziliśmy nad naszym morzem genialne wakacje i do tego idealnie trafiliśmy z pogodą. Dlatego jak ktoś już szuka nowych pomysłów na przyszły urlop to polecamy miejscowość Dziwnów i noclegi u http://www.morskachatka.pl mają tam cudowne plaże, fajne restauracje i naprawdę bardzo dobrze przygotowane domki na wyjazdy rodzinne.
IlonaW29
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez oliska » 2018-10-09, 15:03

podróżujcie tylko latem ? Ja na przykład pod koniec pazdziernika wybieram się z rodzinką do Bajkowego Zakątka w miejscowości Guzowy Piec :) Uważam, ze mazury są piękne o każdej porze roku :) Ten ośrodek polecam, miałam okazję spędzić tam już kilka dni podczas tegorocznych wakacji. Noclegi w komfortowych, całorocznych domkach, smaczna kuchnia i ogrom atrakcji dla każdego ( jest nawet SPA ).
oliska
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez andzia95 » 2018-10-09, 18:17

Jeżeli chodzi o wakacje to ja bardzo czesto razem z mezem szukamy inspiracji na stronach i blogach takich jak ten https://nianio.com.pl/category/podroze-male-i-duze/ jest to bardzo ciekawy blog na którym warto sie rozejrzeć za ciekawymi kierunkami do wycieczek. Jest tutaj bardzo dużo pomysłów oraz porad odnośnie wyjazdów i sposobów pakowania sie na wakacje.
andzia95
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez barejka » 2018-10-11, 11:53

Ja spędziłam wakacje nad morzem, byłam 2 tygodnie akurat wtedy, kiedy były upały :* Byłam tutaj: http://www.solaris.turystyka.pl/osrodek-wczasowy-nad-morzem/informacje-ogolne i powiem wam, że jeśli chodzi o ośrodki wczasowe nad morzem to to jest jeden z najlepszych, w jakim miałam przyjemność się urlopować. Jestem fanką wszelkich aktywności fizycznych, dlatego korty do tenisa zdobyły moje serducho :)
Aranżacja wnętrz w stylu industrialnym - https://takemehome.pl/styl-industrialny/
barejka
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez mikita » 2018-10-12, 12:43

No ja już powoli zaczynam myśleć o wakacjach, bo zawsze wcześniej szukam ofert, bo można trafić ciekawe ceny. Lepiej wcześniej na spokojnie szukać niż w ostatniej chwili. W przyszłym roku chciałabym pojechać do Ayia Napa, znalazłam zestawienie wszystkich ofert na ceneo https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... a_Napa.htm . Myślicie że warto zwiedzić ? Może ktoś był i pochwali się jak tam jest ?
mikita
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez rafal3 » 2018-10-30, 02:40

My byliśmy w górach i na Mazurach. Jeżeli chodzi o Mazury, to polecam czarter jachtu, bardzo fajna sprawa, można miło spędzić czas w nieco inny sposób, niż zawsze. Firma https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury oferuje czarter jachtów na Mazurach, ale nie tylko, mają duże doświadczenie, są godni zaufania. Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby spędzić ten czas z ukochanymi osobami :)
rafal3
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez arrruuui » 2018-10-31, 11:44

Ja byłem z narzeczoną w Bułgarii, w miejscowości Burgas, w kurorcie IVANA PALACE. Było cudownie. Duże baseny, pokój naprawdę na wypasie. Odpoczęliśmy jak nigdy dotąd :) A wakacje wykupiśmy w Coral Travel. Teraz myślimy o jakimś wyjeździe zimą, ale zobaczymy jak będziemy stać z kasą :)
arrruuui
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez adasia » 2018-11-02, 23:50

My pierwszy raz byliśmy za granica i było super. Zrobilismy taka kartę wielowalutową https://www.igoriacard.com/ i sprawdziła się rewelacyjnie. Zero problemów i latania do kantora, tym bardziej ze stawka wymiany bardzo dobra lepsza niż w kantorze. Można też zamówić taką sama kerte tylko, ze wirtualna.
adasia
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez gadula » 2018-11-15, 09:46

Jaki jest mój plan na wakacje? Wygrać konkurs od AccorHotels, gdzie wygraną jest podróż marzeń - to wygrany decyduje o tym, jaki kraj odwiedzi. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie https://bringyourtop10.accorhotels.com/pl . Mam szczerą nadzieję, że uda mi się wygrać ten konkurs i spełnie swoję marzenie o wycieczce do Tokio.
gadula
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez Semi » 2018-11-23, 18:09

Z mężem bardzo lubimy zwiedzać polskie miasta. Jeszcze w tym roku mamy do zwiedzenia Wrocław, ale to akurat wpadniemy tam jak tylko będzie już ten jarmark bożonarodzeniowy. Mąż nawet ostatnio czytał artykuły z Co we Wrocławiu , można było tam przeczytać co akurat zwiedzić, a co omijać szerokim łukiem :)
Semi
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez mika » 2019-02-07, 15:15

my w tym roku planujemy 2 tygodniowy urlop na Mazurach :) Zatrzymamy się w ośrodku Bajkowy Zakatek, w miejscowości Guzowy Piec. Byłam już tam w tamtym roku na majówce. Bardzo komfortowe warunki, smaczne jedzenie, sympatyczna obsługa. Mają dość duże obłożenie więc pokoje lub domki warto rezerwować odpowiednio wcześniej :)
mika
-#Użytkownik 50%
-#Użytkownik 50%

Postprzez NatiS » 2019-02-26, 21:44

My bardzo nietypowo spędzimy urlop w tym roku. Jedziemy na długą objazdówkę do Iranu. Wydaje mi się, że nawet gdzieś tu pisałam o tym pomyśle. Jedziemy z takim klubem, biurem podróży - Wytwórnia Wypraw. Do Iranu najlepiej jechać z jakimś biurem. Z jednej strony nie ma ryzyka braku komunikacji (bariera językowa), jest też bezpieczniej. No i obecnie, z tego co się dowiadywaliśmy, to tylko wizy dostają zorganizowane wycieczki a nie osoby indywidualne.
NatiS
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez dorota90 » 2019-02-28, 14:32

My już mamy zarezerwowany tydzień na Costa Blanca, w Alicante. Już drugi rok z rzędu spędzimy tam wakacje, ostatnio było genialnie :) Teraz planujemy wynająć tam jacht i wybrać się w rejs wzdłuż wybrzeża. Tutaj polecają miejsca, do których warto popłynąć:
https://whiszpanii.pl/czarter-jachtu-w-hiszpanii chętnie je odwiedzimy :)
dorota90
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez JacekPlacek » 2019-02-28, 19:06

No ja jak prawdziwy Polak w trakcie urlopu remontowałem mieszkanie ale udało mi się na kilka dni do Krakowa na festiwal muzyczny wyrwać i pozwiedzać okolicę. Na takich koncertach można się zresetować, wyszaleć i oderwać od codzienności.
JacekPlacek
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez KontiPa » 2019-04-08, 15:46

NatiS napisał(a):My bardzo nietypowo spędzimy urlop w tym roku. Jedziemy na długą objazdówkę do Iranu. Wydaje mi się, że nawet gdzieś tu pisałam o tym pomyśle. Jedziemy z takim klubem, biurem podróży - Wytwórnia Wypraw. Do Iranu najlepiej jechać z jakimś biurem. Z jednej strony nie ma ryzyka braku komunikacji (bariera językowa), jest też bezpieczniej. No i obecnie, z tego co się dowiadywaliśmy, to tylko wizy dostają zorganizowane wycieczki a nie osoby indywidualne.

Iran? Ojej. Bardzo odważnie. Kierunek bardzo na wschód. Z wizami to słyszałem, że łatwo nie ma i nawet chyba nie wszystkie biura dostają. Więc jeżeli ta Wytwórnia Wypraw ma taką możliwość to fajnie. Iran to raczej dość trudny temat jak na wycieczkę. Musicie miec dobrego pilota do zwiedzania takiego kraju, by było bezpiecznie i bardzo przyjemnie. Tam liczą sie kontakty.
KontiPa
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje