Gadane.pl - tysiące wygadanych ludzi!

Ogólnotematyczne forum dyskusyjne, na którym rozmawiamy o wszystkim.
Gadety, prezenty

Fantazje erotyczne

Jakiś problem w 'tych' sprawach? A może chcesz się z nami czymś podzielić? Pisz śmiało.

Fantazje erotyczne

Postprzez zubr » 2009-11-02, 01:11

Kazdy raczej ma/mial takie fantazje. jakie sa? spelniliscie juz jakies czy nie? zapraszam do wymiany fantazjami erotycznymi. zamienianie jest fajne :D
[cenzura]
zubr
-#Użytkownik 50%
-#Użytkownik 50%

Re: Fantazje erotyczne

Postprzez Marta_91 » 2009-11-02, 17:07

Kiepsko to widzę. Sama Paulina wczoraj w temacie "pytania" stwierdziła ze musi zmienić swoje, ponieważ nikt nie chciał odpowiadac na "jakie sa twoje fantazje erotyczne?".
A co do mnie? Nie mam. chyba że ktos nazwie fantazją seks w płatkach róż i ze świecami a najważniejsze - z ukochana osobą.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez biedronaaa » 2009-11-02, 17:34

w sumie to podobnie jak Marta nie mam jakichś wygórowanych fantazji. rok temu wyjeżdżając z chłopakiem (teraz już byłym niestety) planowaliśmy seks przy świecach itp ale nie wypaliło bo okazało się że musimy mieszkać w pokoju jeszcze z 2 osobami dlatego też żaden kolejny seks nie był planowany..
i zawsze będę powtarzać, że spontany są najlepsze =)
biedronaaa
-#Użytkownik 100%
-#Użytkownik 100%

Postprzez zubr » 2009-11-04, 15:31

specjalisci seksuolodzy twierdza ze fantazje erotyczne to nic zlego. natomiast ludzie chyba w wiekszosci uwazaja ze jak ktos fantazjuje o seksie w jakis odjechany sposob to ze dziwak zbok ect. seksuolodzy twierdza ze np. przypadki takie iz feministka fantazjuje o tym ze podczas seksu jest ulegla kobieta, ze jest niewolnica nie jest niczym zlym czy nienormalnym gdyz wiekszosc fantazji nie ma przelozenia na realne doznania bo to tylko fantazja :D i ja sie z tym zgadzam :D
hmm niom ale nie chodzi mi w tym temacie czy fantazjujecie o seksie z ukochanym/ukochana czy tez planujecie jakis rodzaj seksu i mejsca do tego. ale czy np nie macie fantazji zwiazanych ze swoim bylym/byla, aktorem/aktorka kims o odmiennej narodowosci, czy np. seksie grupowym czy ze znajoma osoba ect.
ja np kiedys fantazjowalem o seksie z kobieta w pomieszczeniu pelnym luster :D, a teraz to juz nie fantazja :D, albo ze zamawiam chinszczyzne a dostawca jest ponetna azjatka :D ale to juz tylko fantazja bo co by nie zamowic czy chinke czy kebab czy pizze to zawsze facet jest dostawca :/ jak oriet to po calosci a nie :D
[cenzura]
zubr
-#Użytkownik 50%
-#Użytkownik 50%

Postprzez Marta_91 » 2009-11-04, 18:53

zubr napisał(a):ale nie chodzi mi w tym temacie czy fantazjujecie o seksie z ukochanym/ukochana czy tez planujecie jakis rodzaj seksu i mejsca do tego. ale czy np nie macie fantazji zwiazanych ze swoim bylym/byla, aktorem/aktorka kims o odmiennej narodowosci, czy np. seksie grupowym czy ze znajoma osoba ect.

nie.
Obrazek
Marta_91
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez motylek » 2018-05-07, 21:16

Ja zawsze chcialam spróbować pracy w seks telefonie np tutaj http://sex-rozmowa.com.pl/ Kręci mnie świadomość że robie komuś dobrze, bez kontaktu cielesnego :) kiedyś z jednym chłopakiem uprawiałam sex przez telefon i mówił że było bosko :) chyba mam do tego talent :)
motylek
-#Użytkownik 30%
-#Użytkownik 30%

Postprzez mikita » 2018-05-21, 16:43

Heh.. lepiej mieć fantazje erotyczne niż problem z erekcją. Oczywiście, że nie jest to nic fajnego mieć problemy z erekcją bo to duży stres,ale z drugiej strony nie ma też co panikowac bo jest sporo przecież leków na to. Np. Mensil jest bezpiecznym i skutecznym lekiem. Czy on rozwiąże problemy łóżkowe o tym warto poczytać na stronie Sportsempire
mikita
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez kaktus » 2018-05-29, 15:50

Jeżeli masz takie wybujałe fantazje erotyczne to może warto odwiedzić sexshop? Tam znajdziesz ogromny wybór najróżniejszych gadżetów erotycznych. Myślę, że większość z nich może Ci przypaść do gustu. Jeśli jeszcze nie próbowałeś takich zabaw to czas najwyższy!
kaktus
-#Użytkownik 60%
-#Użytkownik 60%

Postprzez Wiktoria M » 2018-05-31, 11:39

Jeśli o mnie chodzi to lubię seks z użyciem zabawek erotycznych. Moim konikiem są wibratory. Na początku myślałam że mojemu partnerowi się to nie spodoba jednak teraz często korzystamy z tego typu "pomocników". Bardzo dobry asortyment można znaleźć w sklepie https://twojerozkosze.pl/36-wibratory ja lubię u nich robić zakupy.
Wiktoria M
-#Użytkownik 0%
-#Użytkownik 0%

Postprzez Gorzkie_Żale » 2018-06-04, 08:48

Jeśli o mnie idzie to jestem otwarta na wszystko, no może na prawie wszystko. Na co tylko pozwala mi moja klauzula sumienia :D Na przykład ostatnio odwiedziłam stronę http://abc-potencji.pl/category/warto-wiedziec/ Sa tu rzeczy o których pojęcia nie miałam, bo niby skąd, w szkole tego nie uczą. Media też jakby milczą. Każdy musi we własnym zakresie poszukać, lub pofantazjować, jeśli ma na tyle wybujałą wyobraźnię.
Gorzkie_Żale
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez Chinokee » 2018-06-09, 06:24

Przypuszczam, ze każdy ma fantazje erotyczne. A można je jeszcze podsycić korzystając z oferty Sexownysklep.pl Znajdziecie tu wiele propozycji gadżetów erotycznych. Są wibratory, kulki gejszy, masturbatory itp Dostawa w ciągu 24 godzin, 5% rabatu na pierwsze zakupy a paczka dyskretna. I bez obaw, wszystkie gadżety posiadają certyfikaty - są bezpieczne.
Chinokee
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez mikita » 2018-06-15, 09:35

Hmm... a kto nie ma fantazji erotycznych ? No jeśli chodzi o sklepy erotyczne to raczej ja nie kupuję nic w takich, trzeba zresztą też mieć dla kogo kupować :P póki co od kilku dni mam konto na portalu randkowym My Dwoje https://www.mydwoje.pl/Oferty-matrymonialne . Może poznam tam swoja drugą połówkę i wtedy kto wie może i zabawki erotyczne nam się przydadzą :D Ale jak na razie jestem sama więc fantazje muszą wystarczyć :)
mikita
-#Użytkownik 40%
-#Użytkownik 40%

Postprzez mysssia » 2018-06-22, 12:19

Czasami jest tak, że się chce ale nie można. Faceci dosyć często i to nie tylko w takich już poważniejszym wieku mają problemy z potencją. Co zrobić można rzecz, a można coś zrobić. Tabletki Spermax, opisywane w artykule na Sportsempire mają bardzo dobre działanie na takie problemy. Warto dokładnie czytać skład i opinie o takich lekach, bo na rynku jest bardzo duży ich wybór.
mysssia
-#Użytkownik 10%
-#Użytkownik 10%

Postprzez Mimichaska » 2018-07-12, 17:23

Czasami trzeba coś urozmaicić w swoim związku. Sama bardzo nie lubie rutyny szczególnie w łóżku. Może dlatego warto postawić na jakieś gadżety erotyczny itp? Taką spokojniejszą wersją w sam raz na początek będą stroje erotyczne ze sklepu http://skarbyafrodyty.pl Mysle ze powinno się wam to spodobać :)
Mimichaska
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Postprzez FranczeskaWil » 2018-07-13, 12:15

Chyba każdy ma jakieś mniejsze lub większe fantazje erotyczne, ale nie zawsze o nich mówi. Według mnie warto troszkę poeksperymentować, ale bardziej w kierunku gadżetów erotycznych. W pewnych przypadkach to inne rzeczy, dokładniej to leki na potencje są niezbędne. Moja koleżanka ma teraz taki problem w związku. Chciałam jej pomóc więc znalazłam artykuł http://ddr2.pl/kamagra-opinie-dzialanie-skutki-uboczne/ Sama kiedyś o tym troszkę czytałam; p
FranczeskaWil
-#Użytkownik 20%
-#Użytkownik 20%

Następna strona

Powrót do Seks